18 Temmuz Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


18 Temmuz Hangi Burç ? 18 Temmuzda doğanlar yengeç burcudur. Yengeç Burcu 23 Haziran ve 22 Temmuz arası doğan herkesi kapsar. 18 Temmuzda doğan yengeç insanı dört mevsim aynı yeşil yapraklarıyla duran ulu bir çam ağacı gibidir; duygu ve düşünceleri bellidir ve sabittir. İnsanlara karşı tavırları da yıllar sonra bile aynı nezaket ve sakinlik içerisinde devam eder. Kişilik özelliği olarak da aynı değişmezlik, sabitlik hali içerisindedir. Ancak birine, bir olaya kırılmışsa ya da birileri tarafından kandırılmışsa değişir. Tabi bu değişim karşı taraf için ne kadar hayırlı olur, orası tartışılır elbette ama kesin olan tek bir şey varsa o da bu tarz olaylarla karşılaştıktan sonra onun kalbinin buza döndüğüdür. Bir anda tüm insani yetilerini yitirebilir, acımasız ve umursamaz birine dönüşebilir. Bu nedenle eğer hayatın belirsiz bir süreç olduğunun, bugün tekme attığınızın yarın bir selamına muhtaç hale gelebileceğinizin bilincindeyseniz ona yamuk yapmayacaksınız demektir.

18 Temmuzda Doğan Kadınlar Hangi Burç

18 Temmuzda doğan kadınlar yengeç burcudur... 18 Temmuzda doğan yengeç kadını küçük yaşlardan itibaren kendi ayakları üzerinde durma konusunda bilinç geliştirmiştir. Evlendikten sonra da çalışmaya devam edecektir ve partnerinin onun evlendikten sonra çalışmasıyla ilgili bir sorunu varsa eğer, bu sorunu dile getirmesiyle evlilikleri sonlanabilir. Bu nedenle onun da kendi parasını kazanmasına saygı duyan bir partneri olmalıdır.

18 Temmuzda Doğan Erkekler Hangi Burç

18 Temmuzda doğan erkekler yengeç burcudur.... 18 Temmuzda doğan yengeç erkeği inatçı bir kişiliğe sahiptir. Hatta biraz dediğim dedik tarzı tavırlar sergileyebilir. İnsanların kendisine ve hayatına karışmasından hoşlanmaz ve bu gibi durumlarda karşısındakileri hayatından tamamen çıkaracaktır. Çok fazla konuşan insanlardan hoşlanmaz, arkadaş ortamına birkaç geveze kişi dahil olduğunda biraz kafa dinlemek için yanlarından ayrılacaktır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |