18 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


18 Haziran Hangi Burç ? 18 Haziranda doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 18 Haziranda doğan ikizler insanı huzur ve öfke uçlarının aralarında dolanır; ikisine de tamamen yaklaşmadan ortalarda bir yerlerde yaşar. Kendisine yapılan yanlışları görür ve aklının bir köşesine tek tek kazır, kişilerle olan ilişkisini tamamen bitirmemekle birlikte artık elbette ki hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını da onlara bariz bir şekilde hissettirir. Çünkü onda unutmama hastalığı vardır; birbirinin yüzüne gülüp de arkasından dönme dolaplar çeviren insanlara kendini kurban ettirmemek için bu şekilde düşünmeye mecbur olduğunu pek çok deneyim sonucunda görmüştür. Ama gerçekten samimiyetle yaklaşıp da kendine dost bildiği kişilerden bir darbe yediğinde, işte o zaman asırlık bir kitabın sayfalarını çekip koparır gibi bitirir bütün ilişkiyi. Tüm üzüntülerine, hayal kırıklıklarına rağmen başı dik bir şekilde devam eder hayatına.

18 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

18 Haziranda doğan kadınlar ikizler burcudur... 18 Haziranda doğan ikizler kadını ilişkisinde ortaya çıkan sorunları çözmek için çaba sarf edebilir ama eğer yorulduysa ve bunaldıysa yerinden bir santim kımıldamayacaktır. Eğer partnerinin ciddi bir efor sarf ettiğini görürse ve artık değişimin başladığına inanırsa o da yapıcı yaklaşımlarıyla çözüm yolunda adımlar atmaya başlar.

18 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

18 Haziranda doğan erkekler ikizler burcudur.... 18 Haziranda doğan ikizler erkeği seçimlerinde kararsızdır; alışveriş sırasında yanında başka birinin de olup satın alacağı şeye karar vermesi gerekir. Hatta sadece alışveriş konusunda değil, ilişkilerinde bile kime ne kadar yaklaşacağına karar veremeyip kendisine en yakın davranan kişinin girdabına kapılıp gidebilir. İlişkiyi başlatan da bitiren de o olmaz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |