18 Eylül Hangi Burç

Aklını önemsersin. Zihinsel yeteneklerin vardır. Sezgilerin kuvvetlidir ve ilgi alanların diğerlerinden farklıdır. Dünyayı kendi pencerenden gözlemlemekten hoşlanırsın. Konuşma ve yazma yeteneğin son derece güçlüdür.

18.09.2021
13
18 Eylül Hangi Burç

18 Eylül Hangi Burç ? 18 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 18 Eylülde doğan başak insanı herkesin baktığı noktaya bakıp kimselerin göremediğini gören kişidir. Çünkü herkesle birlikte bakmış da olsa önemli olan bakma ve hissetme şeklinin farklılığıdır. Çevresindekilerin birbirlerine ve ona akıl verme, büyüklük taslama huyları onun için pek bir anlam taşımaz. O kendi aklını geliştirmek üzerinde durmayı tercih eder. Kendini başkalarından daha akıllı, matah bir Hint kumaşı gibi görmese de kendi aklını beslemeyi ve onunla hareket etmeyi sever. Fotografik hafızası vardır, gördüğü bir şeyi bir daha unutmaz. Ayrıca duyduğu sesleri de aradan yıllar geçse de yeniden duyduğunda hatırlar. Çok sessiz sedasız döndürülen dolapları bile fark eder. Onun gözlerinden kaçabilirsiniz ancak sezgilerinden asla! Kendine yeni hobiler edinmekten hoşlanır ve bu hobiler genellikle diğer insanların ilgilenmediği konular olur. Karşısındakileri etkilemeye ihtiyaç duyduğunda tatlı diliyle de kalemiyle de mezarından çıkaramayacağı yılan yoktur.

18 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

18 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 18 Eylülde doğan başak kadını zeki erkeklerden çok hoşlanır. Hatta sadece zeki değil aynı zamanda kaç yaşında olursa olsun çocuksu bir tatlılığı olmalıdır karşısındaki erkeğin. Çünkü kendisi de çocuksu sevimli tavırlara sahiptir ve bu tavırlarını çok sever. Aynı zamanda da dişi bir yanı vardır. Bu iki özelliğin kombinasyonu onu arzulanan, tatlı bir kadına dönüştürür.

18 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

18 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 18 Eylülde doğan başak erkeğini herhangi bir konuda sinirlendirmeye çalışmak, patlamakta olan bir volkanın üzerinden helikopterle geçmeye çalışmak gibi olabilir. Çünkü ne zaman neye gerçekten sinirleneceğini bilemezsiniz. İşin kötüsü sinirlendiğinde de nasıl bir tepki vereceği meçhuldür. Esasen onu gerçekten sinirlendirmek oldukça zor iken hiç tahmin etmeyeceğiniz bir şey onun lavlarını üstünüze doğru püskürtebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.