18 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


18 Ekim Hangi Burç ? 18 Ekimde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül - 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 18 Ekimde doğan terazi insanı geleceğe dair sağlam fikirleri olan, bu fikirlerini gerçeğe dönüştürme yolunda çekmesi gereken çileleri az buçuk tahmin edebilen, üstelik göze de alabilen biridir. Kendince oluşturduğu hayat felsefesinde çevresini nasıl insanların oluşturacağını cımbızla seçer, arkadaşlarıyla konuşacağı konular da bu seçime göre çoğunlukla istediği seviyelerde tezahür eder. Sağlam bir kişiliği, karakteri vardır; dolayısıyla kendi yaşayış ve düşünce sistemine uymayan bir şeyi ona kabul ettirmek ve yaptırmak zordur. Yeni şeyler keşfetmeye açık bir zihni vardır. Kendini monotonluğa hapsetmeden yeni tatlar, yerler, kişiler ve fikirler arasında mekik dokumaktan büyük zevk alır. Aşk ilişkilerinde talepkâr bir tavır sergiler, yoğun bir ilgi bekler. Aşkı dolu dolu yaşamaktan başka bir düşüncesi yoktur partnerine karşı. Sevgiyi tam anlamıyla hissetmek ister. Zaten konuşması, fikirleri ve özenli dış görünümüyle karşısındakini kendine kilitlememesi pek mümkün değildir.

18 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

18 Ekimde doğan kadınlar terazi burcudur... 18 Ekimde doğan terazi kadınının tam anlamıyla takıntı derecesinde olmasa da genellikle yapmaktan kendini alamadığı şeyler vardır; temizlik, toplu buluşmalar için arkadaşları organize etme ve tabi kendisine bakışları sabitlenmiş kişilere göz ucuyla bakıp halinden memnun tavırlar takınma. Göz alıcı cazibesinden herhalde en çok kendisi hoşnuttur.

18 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

18 Ekimde doğan erkekler terazi burcudur.... 18 Ekimde doğan terazi erkeğinin dışarıdan bakıldığında gizemli bir hali var gibidir, o an tam emin olamayabilirsiniz onun nasıl biri olduğundan. Zaten aşırı konuşkan ve her şeyini anlatan biri olmadığından belki de en yakın dostlarına sormak istersiniz onun hakkında bir şeyler. Ancak eliniz bağrınızda geri dönersiniz yüzünüze kapatılan kapılardan. Çünkü arkadaşları da onun gibi pek ketumdur. İyisi mi geçin karşısına ve duygularınızı açıkça ifade edin.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |