18 Ağustos Hangi Burç

14.08.2021
1.851
18 Ağustos Hangi Burç

18 Ağustos Hangi Burç ? 18 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 18 Ağustosta doğan aslan insanı aktif bir şekilde spor yapmaktan hoşlanır. Spor yaptığının ertesi günü pelteye dönecek biri değildir, çünkü zaten spor onun hayatının kopmaz bir parçasıdır. Üstelik bedensel açıdan güçlü biridir, uzun süren açlık ya da yürüyüşlerin temposuna dayanıklı bir yapısı vardır. Enerjik ve pozitif ruh haliyle arkadaş çevresinin sevilen bir üyesidir. Depresif arkadaşlarıyla oturup sohbet etmek ve onlara kendilerini daha iyi hissettirebilmek ister. Bu isteğini eyleme dökebildiğinde kendisi daha mutlu olur. Sosyal ilişkilerinde en başarılı olduğu noktalar arasında insanların arasındaki husumetleri çözme ya da birbirine açılamayan sevdalıların arasını yapma gibi şeyler vardır. Alkol ve sigara kullanmaktan hoşlanmaz; hem bedenen hem de zihnen dinç ve uyanık olmak ister, hele kafasını bulandıracak hiçbir şeye yanaşmaz.

18 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

18 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur… 18 Ağustosta doğan aslan kadını tam bir işçi arıdır, çalışmadan yaşayamaz. Hayattaki tek gayesi bir şeyler üretmek ve çalışmaktır. Bu anlamda hiperaktif bir yapısı olduğu söylenebilir. Ancak tatil günlerinin ve iş çıkışının da hakkını verir, dinlenmek ve ertesi günün koşuşturmacasına hazır olmak ister. Evine döndüğünde kendini bir koltuğa atıp saatlerce uzanabilir.

18 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

18 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur…. 18 Ağustosta doğan aslan erkeği sanata ve sanatçıya saygı duyar. Sürekli sergilere, müzelere, tiyatrolara giderek estetik algısını geliştirmenin yollarını arar. İlgisi sanatın bir kolunda yoğunlaştığında o konuyu iyice öğrenmek için kurslara ve atölyelere gidip gelmeye başlar. Kütüphanesi de epey geniş denebilir, en azından ilgisine göre konu çeşitliliği fazladır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.