17 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


17 Haziran Hangi Burç ? 17 Haziranda doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 17 Haziranda doğan ikizler insanı çok net bir şekilde canı ne yapmak istiyorsa onu yapar. İnsanlar konuşur, onun yaşam tarzını beğenmez öğüt verir, akıl verir ama o bunların hiçbirini dinlemez. O kadar umursamaz ki o laf edenler kudurdukça kudurur. Tabi buradan da kıskançlık içerisinde oldukları anlaşılır. İnsanlar özgür olabilmek için bazen dostlardan, mevki ve makamlardan hatta bazen ailelerinden bile feragat edebilecek cesarete ve özgüvene sahip olmadıkları için, onun özgürlüğüne laf ederler. Onaylamadıklarını söyledikleri şeyleri aslında yapabilmek için içlerinin gittiğini o çok iyi bildiği için hiç birini umursamadan kendi hayatını kendi bildiği gibi yaşar. Bazen bazı insanları tepesine çıkardığı gibi çıkarıp atmasını da bilir. İnsanlara bağımlı olmadığından onları kaybetme korkusu da yaşamaz. Sonuçta hayat devam eder ve yeni dostluklar da onunla beraber gelir.

17 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

17 Haziranda doğan kadınlar ikizler burcudur... 17 Haziranda doğan ikizler kadınından bir şey isterken kelimelerinizi ve tavrınızı doğru seçmelisiniz, zira minicik bir emir ya da dayatma emaresi hissettiği an umursamaz bir hale bürünüp sizi duymamış gibi davranabilir. Şu hayatta en nefret ettiği şeylerden biri insanların ona sanki bir şeyler yapmak zorundaymış gibi hissettirmeye çalışmasıdır.

17 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

17 Haziranda doğan erkekler ikizler burcudur.... 17 Haziranda doğan ikizler erkeğinin ilişki türü karmaşıktır. Karşısındakine öyle umutlar vermeden yaklaşır, ilişki denilen şeyin gözlerde ve zihinlerde büyütülmesinden bunalmıştır, hadi şunun adını koyalım tarzı söylemlerden koşarak kaçar. Ama bu karşısındakini kullanıyor ya da sevmiyor anlamına da gelmez. Ciddi ilişki kelimesi ona yapay gelir, sonuçta tüm ilişkilerde belli bir ciddiyet vardır!


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |