17 Eylül Hangi Burç

Özgürlüğüne çok düşkünsün. Geleceğini sadece kendin şekillendirmek istersin. Maddi ve manevi değerleri önemser, korur, sahiplenirsin. İyi bir çevrede yaşamak ister, kavga ve çekişmelerden uzak durursun.

17.09.2021
401
17 Eylül Hangi Burç

17 Eylül Hangi Burç ? 17 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 17 Eylülde doğan başak insanı hayatında kendi iradesi dışında gerçekleşen şeylere alerjik reaksiyon gösterir. Ailesine bile onun geleceği ve hayatı hakkında söz söyleme hakkını vermez ki diğer insanlar bu konuda dış kapının mandalıdır onun gözünde. Kendisini kısıtlama potansiyelini fark ettiği herkese postasını koymadan rahat edemez. Partnerinin kendisine ve özel alanına saygı duymasına ihtiyacı vardır. Hatıralara büyük önem verir, öyle ki küçüklükten kalma oyuncaklarını, kıyafetlerini ve fotoğraflarını kendi çocuğu olduğunda ona vermek için gözü gibi korur. Yaşadığı çevrenin kalitesine çok dikkat eder; sonuçta hayat standardını yükselten tek şey iyi gelirli bir işte çalışmak değildir ona göre, düzgün ve seviyeli insanların bulunduğu muhitlerde yaşamanın huzurlu ve sakin bir hayat tarzını da beraberinde getirdiğini düşünür. Huzursuzluk kokan semtlerden ve insanlardan olabildiğince uzakta durmaya gayret eder.

17 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

17 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 17 Eylülde doğan başak kadını romantizmi diğer insanlardan farklı bir şekilde algılar. Partnerinin hayata karşı bir duruşu ve özgüveni olmasını arzular. Paylaştıkları şeylerin sıradan şiirler ya da şarkılar olmasından ziyade fikirler ve sorumluluklar olmasına önem verir. Hayatın zorluklarına karşı partneriyle yekvücut olup mücadele etmek ister.

17 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

17 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 17 Eylülde doğan başak erkeği partnerine karşı maçoluk taslamaktan ve ona hükmetmeye çalışmaktan hiç hoşlanmaz. Onun kişisel kararlarına saygı duyar ve birlikte aldıkları kararlara da sadık olmasını ister. Neşeli ve aktif biridir, hobileri vardır ve günün ya da haftanın belli saatlerini bu hobileriyle ilgilenerek geçirmek ona kendini çok iyi hissettirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.