17 Ağustos Hangi Burç

14.08.2021
1.402
17 Ağustos Hangi Burç

17 Ağustos Hangi Burç ? 17 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 17 Ağustosta doğan aslan insanı toprağın altındaki titreşimleri, denizdeki ses dalgalarını ya da çakan şimşeğin ardından gelecek gök gürültüsünün şiddetini hisseder gibi okur karşısındakinin ne olduğun; istenilen hikâye anlatılsın ondan sonra, sonuçta o kulaklarıyla dinlediklerinden daha doğru şeyleri öğrenir sezgileriyle görürken. Sağlam bir şekilde yere basmayı herkes becerir de onun gibi ip üzerinde koşturmak, işte risk budur! Hayatının rutine bindiğini fark ettiğinde dünyanın en tehlikeli insanına dönüşebilir. Onun kafasının çalışma biçimini çevresindekiler genellikle anlamaz ve bu durum insanların ona tuhaf bakışlar atması ve arkasından konuşması şeklinde sonuçlanabilir. Ancak o bu durumun farkındadır ve bu durumu küçük insanların küçük muhabbetleri olarak tanımladığı için üzerinde durmaz. Zaten karşısındakilerin hal ve tavırlarını net bir şekilde analiz edebilmenin kazandırdığı görmüş geçirmişlikle küçük şeyleri kafaya takmamayı öğrenmiştir.

17 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

17 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur… 17 Ağustosta doğan aslan kadını dış güzelliğinin karşısındakini etkilemesi konusunda hiçbir şey hissetmez. Aynı şekilde herhangi birinin dış güzelliğinden de etkilenmez. Onu etkileyen şey muhatabının zekâsı ve özgüvenidir. Kendisi de zekâsından ve bilgi birikiminden etkilenecek biriyle birlikte olur. Romantik bakışmaların insanı değildir, oturup saatlerce çeşitli konular hakkında tartışmalar ve beyin fırtınaları yapabileceği biri olmalıdır onun partneri.

17 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

17 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur…. 17 Ağustosta doğan aslan erkeği adrenalin ve heyecanın olmadığı aktivitelerden kolayca sıkılır ve hızlı bir şekilde kendine yeni planlar oluşturur. Sadece aktiviteler değil, monoton insanlar ve ortamlar da onun katlanabildiği şeyler değildir. Bir anda içinde bulunduğu ekipten ayrılarak başka ufuklara yelken açabilir. Hayatın akışına kendini bırakmaktan hoşlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.