16 Nisan Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


16 Nisan Hangi Burç ? 16 Nisan'da doğanlar koç burcudur. Koç Burcu 21 Mart ve 19 Nisan arası doğan herkesi kapsar. 16 Nisan’da doğan koç insanı çevresindekilerden samimiyet ve tutarlılık bekler. Bir sözü diğerini tutmayan, dün arkasından konuştuğunun bugün yüzüne gülen insanlardan nefret eder ve onlara asla güvenmez. Bu nedenle onlarla arasına mesafe koyar. Hiçbir şekilde onlarla yan yana gelmek ya da iletişim kurmak gibi bir pozisyona girmek istemez. Onları değiştirmek gibi bir amaç edinmez kendine, daha çok onların insanlar arasında bir turnusol görevi gördüğünü düşünür. Özgüveni yüksektir hatta zaman zaman biraz ön planda olmaktan, insanların bakışlarını ve dikkatlerini üzerine toplamaktan hoşlanır. Aşırı burnu büyüklük özellikleri göstermez sadece kendisine biraz heyecanlı ve eksantrik bir hava katar. Yapmacık davranışlar ve özellikle küstahlık da onun hoşlanmadığı şeylerdendir. Her ne kadar kendini diğer insanlardan farklı hissetse de uçlarda biri gibi de davranmaz.

16 Nisan'da Doğan Kadınlar Hangi Burç

16 Nisan'da doğan kadınlar koç burcudur. 16 Nisan’da doğan koç kadını beceriklidir ama biraz sabırsızdır. Kusursuzca bir araya getirdiği kek hamurunun fırının içinde geçirdiği dakikaları beklemek ona bir ömür gibi gelir. Aynı şekilde partneriyle de yaşaması muhtemel en sık tartışmalar onun bu tez canlılığının sebep olduğu sıkıntılar olabilir. Partnerinin onu olduğu gibi kabul edip sevmesi gerekir.

16 Nisan'da Doğan Erkekler Hangi Burç

16 Nisan'da doğan erkekler koç burcudur. 16 Nisan’da doğan koç erkeği evcimendir. Partneriyle birlikte tatlı gece yürüyüşleri ya da parklarda hafta sonu piknikleri yapmak yerine romantik bir ortam ve atmosfer yaratıp evde takılmayı tercih eder. Bunun sebebi biraz üşengeç, biraz da rahatına düşkün olmasıdır. Partneriyle olan ilişkisine dair en yakın dostları ve ailesi dahil kimseyle bir şey paylaşmaktan hoşlanmaz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |