16 Mayıs Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


16 Mayıs Hangi Burç ? 16 Mayısta doğanlar boğa burcudur. Boğa Burcu 20 Nisan ve 20 Mayıs arası doğan herkesi kapsar. 16 Mayısta doğan boğa insanının şu hayatta tahammül edemediği bir şey varsa o da belirsizliklerdir. Her şeyin belli bir plana programa göre gerçekleşmesi ise onun en büyük huzuru, rahatlığı ve mutluluğudur. Partneriyle dışarı çıktığında karşı taraftan gelen ‘oraya mı gidelim, şuraya mı, buraya mı?’ sorusu ya da arkadaşlarıyla bir kafeye oturduklarında masadakilerin bir saat önlerindeki menüye bakıp ne yiyip içeceklerine karar verememeleri onu daraltır, delirtir. Çoğunlukla bulunduğu ortamın karar verici kişisi olur, bir anda grubun nereye gideceğini, ne yiyip ne içeceğini belirler ve derin bir oh çeker. Aynı şekilde partneriyle, arkadaşlarıyla arasında herhangi bir sürtüşme yaşandığında da ara vermek ya da bir süre küs kalmak gibi belirsiz durumlara da katlanamaz. Bu konuda orta yolcu değildir, ya bir arada olacaklardır ya da sonsuza dek görüşmeyeceklerdir. Aradaki problemleri çözmek için hamle eder, baktı olmuyor keser atar.

16 Mayısta Doğan Kadınlar Hangi Burç

16 Mayısta doğan kadınlar boğa burcudur. 16 Mayısta doğan boğa kadını kendisini hem fiziksel hem de psikolojik açıdan güçlü hisseder. Kendinin güzel ve güçlü olduğunun farkındadır, bu nedenle kendini kimselere beğendirmek için abartılı bir giyime ve makyaja ihtiyaç duymaz. En iyi ve mutlu hissettiği, en doğal olduğu halinin en güzel ve çekici hali olduğunu bilir.

16 Mayısta Doğan Erkekler Hangi Burç

16 Mayısta doğan erkekler boğa burcudur. 16 Mayısta doğan boğa erkeği evine ve ailesine çok düşkündür. Onların rahatı için çalışır ve bu yolda arkadaşlarını biraz ikinci plana atabilir. Ancak onun bu konuda hiç şikayeti yoktur. Arkadaşların gelip geçici, gerçek dostların ve ailenin ömürlük olduğunu bilir. Eşine ve çocuklarına karşı muazzam bir sevgi ve saygı duyar.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |