16 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


16 Haziran Hangi Burç ? 16 Haziranda doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 16 Haziranda doğan ikizler insanı kendi halinde bir hayat sürmenin huzur dolu farkındalığıyla yaşar. Öyle ki kimseye düşmanlık, kin beslemeden ilişkiler kurar. Kendisine karşıt duranlara da ne bir söz söyler ne bir kötü harekette bulunur, ne de başkasının tavuğunu kovar kendi bahçesinden. Bencil olmadığı gibi uçlarda kalan hevesleri ve atılımları da yoktur. İnsanların kusurlarını ortaya çıkarmak yerine gizlemeyi tercih edecek kadar da yüce gönüllüdür. Çok fazla arkadaşı yoktur, hayatın ona kazandırdığı iki üç güzel ve samimi insanla kurduğu ömürlük dostluklardan fazlasında gözü yoktur. Güzellikleri görmesi için insanın bunu hak etmesi gerektiğini düşünür, bu nedenle içinde kötülük barındıran insanları hayatına mümkün olduğunca sokmamaya çalışır. Bir kere güvenini ve kalbini kıranı ise bir daha asla hayatına sokmaz.

16 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

16 Haziranda doğan kadınlar ikizler burcudur... 16 Haziranda doğan ikizler kadını özel duygularını açma konusunda biraz tutukluk gösterebilir ama bunun sebebi yıllar içerisinde edindiği kötü deneyimlerdir. İnsanlara gönlünü bir kere kaptırdıktan sonra gerçek yüzlerini geç görmenin getirdiği hayal kırıklığının ve hezeyanların bir sonucu olarak artık birilerinden çok hoşlansa bile uzak durabilir.

16 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

16 Haziranda doğan erkekler ikizler burcudur.... 16 Haziranda doğan ikizler erkeği hızlı ve hareketli bir yaşamı düşünürken bile yorulabilir. Özellikle başkalarına çok ışıltılı ve heyecanlı gelen gece hayatı hiç ona göre değildir, sakin ve normal bir hayat tarzı ona daha yakındır. Yaşadığı hayatı monoton olarak görmez çünkü oradan oraya sürekli gezmek tozmak onun yapısında yoktur.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |