16 Eylül Hangi Burç

Keşfetmekten, yeniliklerden hoşlanırsın. Para harcamaya meyillisindir. Sohbetin hoştur. Fikirlerini açık ve net şekilde ortaya koyarsın. Senin adaletin diğerlerinde yoktur.

16.09.2021
242
16 Eylül Hangi Burç

16 Eylül Hangi Burç ? 16 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 16 Eylülde doğan başak insanı arkadaşlarıyla bir aktiviteye katıldığında ya da sadece biraz eğlenmek için dışarı çıktıklarında tatlı bir bonkörlük abidesi kesilir. Çünkü zenginlik zaten onun gönlündedir, cebindeki eksik üç beş kuruşun hesabını yapamayacak kadar hayattan zevk almaktadır. Farklı bir şeyler keşfetmeye olan merakı onu sürekli yeni maceralara sürükler. Eline geçen her şeyin içinin dışının nasıl olduğunu algılayabilmek ister; çocukluğunda radyonun içindeki konuşan ve şarkı söyleyen insanları görmek için parçalarına ayıran, annesinin elbisesinin kumaşının dokusunu ve desenlerini ezberleyene kadar inceleyen o muzır ve meraklı kişidir. Düşüncelerini tüm açıklığıyla dile getirebilmek kendisinin en sevdiği özelliklerindendir. Kendisinden farklı fikirlerdeki insanların arasındayken de aklına geleni geldiği gibi söyler. Adil biri olmak ve iyi bir insan olarak yaşamak için adaletin kılıcına kendi boynunu bile gönderebilecek kadar sıkı bir doğruluk yolcusudur.

16 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

16 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 16 Eylülde doğan başak kadını kendisine yapılan kötülükleri yapan kişilere ödetmek için kendini yıpratmakla uğraşmaz, kindarlık onun hamurunda yoktur. Sadece karşı tarafa artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bariz bir şekilde anlatan sinyaller gönderir. Aynı naifliği gösteremediği durumlar ise kötülüklerin kendisine değil de sevdiklerine yapılmasıdır. Sevdiklerinin gözlerinde yaş görmeye dayanamaz.

16 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

16 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 16 Eylülde doğan başak erkeği aile babası olmak için doğmuş gibidir. Her zaman çok anlayışlı ve sakin duruşu çevresindekileri kendine hayran bıraktırır. Çocuklarına da başlarına ne gelirse gelsin arkalarında duracağı güvenini verir. Bu nedenle çocukları ileride evlendiklerinde ve işler yolunda gitmemeye başladığında dönebilecekleri şefkat dolu bir baba ocakları olduğunu bilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.