16 Ağustos Hangi Burç

14.08.2021
1.976
16 Ağustos Hangi Burç

16 Ağustos Hangi Burç ? 16 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 16 Ağustosta doğan aslan insanı sırf çevresindekilerin yavan ilgisini çekmek için olmadığı biri gibi davranarak kendini gülünç durumlara sokabilecek biri değildir. Hatta onun nevi şahsına münhasırlığı çoğu zaman çevresindekilerin saygısını ve sevgisini doğal bir şekilde alır zaten. Ama gördüğü ilgi de aslında pek onun umursadığı bir şey değildir; ilgi gelir, ilgi gider. Geriye kalan sadece bir avuç gerçek dosttur. Kendine verdiği değeri hiçbir şeyle ölçmediği için çevresindekilerin genel yargılarına düşünmeden başını eğmez, bu nedenle de çoğu zaman dar kafalı insanlarla ters düşer ki hiç şikâyetçi değildir bu durumdan. Sonuçta özgürlük öyle insanın ellerine bir anda düşüveren bir şey değildir, çoğu zaman tırnaklarıyla kazıyarak uzun bir mücadele vermek gerekir özgür olabilmek için. Hem kendine saygısı vardır hem de özgürlüğe.

16 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

16 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur… 16 Ağustosta doğan aslan kadını karşılaştığı tüm zorluklara rağmen hayatta kalmak ve yaşamaya devam etmek konusundaki inadıyla, azmiyle çevresindekilere güzel bir örnek oluşturur. Depresyona girip diplere, karanlıklara çekilmek onun hayata bakış tarzına uygun değildir, doğuştan mücadelecidir. En büyük acıları yaşasa da aynı acıların hatta daha derinlerinin insanlığın ortak acıları olduğunu unutmaz.

16 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

16 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur…. 16 Ağustosta doğan aslan erkeği eğlenceli karakteri ve hoş sohbetiyle dostlarının ilgisine mazhar olan biridir. Ama onun bu renkli yüzünü sadece görmeye hakkı olduğunu düşündüğü kişiler bilir. Dışarıya gösterdiği yüzü nispeten daha soğuk ve umursamazdır. Yerini sevdiğinde çiçeklenen bir bitkiye benzeyen bu huyu aslında bir kendini koruma mekanizmasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.