15 Mayıs Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


15 Mayıs Hangi Burç ? 15 Mayısta doğanlar boğa burcudur. Boğa Burcu 20 Nisan ve 20 Mayıs arası doğan herkesi kapsar. 15 Mayısta doğan boğa insanı zaman zaman rahatsız edici seviyelerde şüpheci bir yaklaşım sergiler ve bundan dolayı kimseye hesap vermek zorunda hissetmez kendini. Çünkü onu bu hale getirenler yine bir zamanlar en güvendiği dostları ve büyük bir aşkla bağlandığı geçmişteki partnerleridir. Yediği kazıkları uç uca bağlasa Venüs’e köprü yapacaktır ve hala insanlar onun saf ve masum, herkese her şeye güvenen, inanan biri olmasını beklemektedir. Yaşadıklarından aldığı dersler onu şüpheci, kıskanç ve huzursuz biri haline getirmiştir, ‘beni sizler delirttiniz’ diyerek öyle herkesin güveni hak etmediğini düşünür. Yine de genel hayatında bu duygularını insanların burnuna sokmamaya çalışır. Çevresindeki çoğu insanla hafif muhabbetler, günlük konuşmalar yapar. Duygularını, sorunlarını paylaşabilecek kadar güvenebileceği gerçek bir hayat arkadaşı bulduğunda ise bir süre onu dener. Acelesi yoktur, bu deneme süreci yıllar sürebilir. Ona gerçekten güvenebildiğinde ise bütün yelkenlerini suya indirebilir.

15 Mayısta Doğan Kadınlar Hangi Burç

15 Mayısta doğan kadınlar boğa burcudur. 15 Mayısta doğan boğa kadını sürprizlerden hiç hoşlanmaz. Bir şeylerin kendisine merakla bekletilmesi, karşısındakinin hiçbir şey söylemeden öylece oturup onun içinde kabaran huzursuzluğu izlerken zevk alması onu öfkeden deliye döndürür. Her şeyin planlı programlı ve kendi bilgisi dahilinde gerçekleşmesini ister. Sürprizlerden hoşlanmadığı için doğum gününü bile kendisi organize eder.

15 Mayısta Doğan Erkekler Hangi Burç

15 Mayısta doğan erkekler boğa burcudur. 15 Mayısta doğan boğa erkeği otokontrolü elinde bulundurmalıdır. Nerede nasıl davranacağı, kimlerle nasıl konuşacağı ile ilgili kendince çok katı kuralları vardır. Çevresi tarafından belirli bir olgunlukla anılmak ister. Bu nedenle hemen hemen hiçbir zaman içinden geldiği gibi davranmaz. Bu hali çoğunlukla tuhaf algılanır ama insanlar kısa sürede onun bu tavrına alışır ve benimser.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |