15 Mart Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


15 Mart Hangi Burç ? 15 Martta doğanlar balık burcudur. Balık Burcu 19 Şubat ve 20 Mart arası doğan herkesi kapsar. 15 Mart’ta doğan balık burcu insanı özünde dünyalar tatlısı bir sevgi yumağıdır. Ta ki birileri gelip ona bir şeyler diretene kadar. Herkesin düşüncesine saygılıdır ama insanların kendisiyle iddialaşmasından, patronluk taslamasından ve en doğru düşünce benimki demesinden nefret eder. Bir anda tırnaklarını çıkarır ve dünyanın en inatçı insanına dönüşür. İstemediği sürece ya da yapmak istemediği şeye hayatta elini sürmez. Bu inadı ilişkilerine de yansır. Siz ona bir şeyler dayatmadığınız, onunla inatlaşmaya başlamadığınız sürece dünyanın en uyumlu çifti olarak mutlu mesut yaşarsınız. O da kimseye kendi düşüncelerini dayatma gibi bir çabaya girmez. Tiyatro, stand up gibi sahne sanatlarına yeteneği vardır. Kendini rol yaparken daha güçlü ve iyi hisseder, aldığı her rolü içinde yaşayarak oynar. Öyle ki rol mü yapıyor, içini mi döküyor anlamazsınız.

15 Martta Doğan Kadınlar Hangi Burç

15 Martta doğan kadınlar balık burcudur... 15 Mart’ta doğan balık kadını aşırı duygusal iniş çıkışlarıyla ünlüdür. İnsanların kendisini anlamadığını düşünüp üzülür. Aşk ilişkilerinde de devam eden duygusal patlamaları nedeniyle uzun soluklu ilişkiler yaşayamaz. Biten ilişkilerinin ardından da kendi kendini yemeye devam eder. Abur cubur yemekten kendini alamadığı için biraz toplu vücut hatlarına sahiptir. 15 Martta Doğan Erkekler Hangi Burç

15 Martta Doğan Erkekler Hangi Burç

15 Martta doğan erkekler balık burcudur 15 Mart’ta doğan balık erkeği yalnız kalmaktan korkar, bu nedenle duygusal açıdan artık bir şey hissetmese bile ilişkisini bitirmek istemez. Yalnızlıktan o kadar korkar ki evde tek başınayken televizyon açar, izlemediği filmler ve diziler evin içinde ses oluştursun ister. Bazen insanlarda göremediği samimiyeti hayvanlarda bulduğu için evinde kedi ya da köpek besler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |