15 Haziran 2019 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ay günün ilk yarısında Akrep burcunda kalıyor. Düşüncelerinizde aşırı ısrarcı olmamalısınız. Akşam saatlerinde dikkat çekici şeyler yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, egonuzu güçlendiricidir. Dışarıdan gelen olumsuz tepkilere, sert yanıtlar verebilirsiniz. Kendi alanınızı, sınırlarınızı korumak istersiniz. Tutkulu, bir hayli arzulu şekilde duygularınızı yansıtırsınız.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, yeni birisiyle tanışmanın göstergesidir. Ayrıca sosyal hayatta güvenilir kişilerle kurulacak bağlantıların işaretçisidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün sizin için harika bir gün. Sanatçı kimliğinizi ortaya koymak, psişik, mistik çalışmalardan faydalanıp, bale, dans vb. gibi gösterileri izleyerek ruhunuzu besleyebilirsiniz. Yeni bir yaşam felsefesine ilgi duyar ya da farklı hayat görüşü olan biriyle yollarınız kesişir. Soyut kavramlarla ilgili yeni bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Ruhsal konulara meraklı Balıklar, bugün sorumluklar sizi sıkabilir; ancak rutinleri sürdürmek önemli. Sıkılmaya tahammülü olmayan, hareketli, ben merkezci insanlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İşlerden ve iş ilişkilerinden dolayı artık yoruldum dediğin bir gündesin. Bu durumu iyileştirmekten geri kalmayacaksın.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yakın çevreniz veya akrabalarınızla aranızda gerçekleşen yanlış anlaşılmayı çözüme kavuşturabilirsiniz. Geçmişi ve geçmişte yaşanan olayları hatırlamak yerine affedici olmanız size daha iyi gelecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |