15 Haziran 2019 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ay günün ilk yarısında Akrep burcunda kalıyor. Eve ve güvenliğinize ait konulara daha duyarlı olabilirsiniz. Neyse ki akşam saatlerinde eğlenceli ve daha dışa dönük olabileceğiniz imkanlar artıyor.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, tutkulu yanlarımızı öne çıkartıcıdır. Bir başkasının bizi geçmesine, yenmesine, üzerimizde kontrol kurmasına izin veremeyiz. Kimseye uymak zorunda hissetmeyiz kendimizi. Ne olursa olsun kendi çıkarlarımızın peşindeyizdir.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, ailemizin ve ihtiyaçlarımızın farkında olmamızı sağlıyor. Ancak bizi birilerinin baskı altına almasından hoşlanmayacağız. Motive edici sözlere ve desteğe ihtiyacımız var.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün hisler ve duygular ön planda olacak. İçinize doğan ne varsa gerçekleşebilir. Fal baktırmak, tarot kartı açmak için çok uygun. Evinizdeki uzun zamandır kaybettiğiniz önemli bir eşyayı bulabilirsiniz. Spiritüel çalışmalara katılmak size iyi gelir. Ruh ve bedeni şifalandıran enerjilerden faydalanın. Ortak harcamalarınıza dikkat edin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Gururlu ve dost canlısı Aslanlar, bugün konformist davranabilirsiniz. Yaşam alanınızı düzenleme arzunuzla, sosyal ihtiyaçlar çelişebilir. Ben merkezci insanlarla çatışmalar yaşanabilir. Gün boyu halsizlik söz konusu olabilir. Sağlığa dikkat edin.

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Çalıştığın ortamda kişisel çıkarlarını korumak için adil davranmaktan uzaklaşan insanlarla çatışma yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Önünüze gelen fırsatları kendinize olan güveniniz sayesinde akıllıca değerlendirip önemli finansal kazanımlar elde edebilirsiniz. Ancak gelecek kaygısıyla yanlış adımlar atmamaya gayret etmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |