15 Eylül Hangi Burç

12.09.2021
313
15 Eylül Hangi Burç

15 Eylül Hangi Burç ? 15 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 15 Eylülde doğan başak insanı herkesin kendini evine attığı gece karanlığının ortasında başını kaldırıp gökyüzündeki yıldızları izleyen o güzel insandır. Yaşadığı, yaptığı her şeyin tadına varmak ve hayattan zevk almak onun varoluş amacıdır. Güzelliklerden beslenir, çevresine de aynısını sunar. Ruhunda hareket ve yaratıcılık vardır. Yaratıcılığı giyim kuşamında da fikirlerinde ve konuşmalarında da karşısındakilere sirayet eder. Kendini ifade etmekte hiç zorlanmadığı gibi mimiklerini ve jestlerini de oldukça yerinde kullanır. Bazen bir şeyler anlatırken öyle bir havaya bürünür ki tiyatronun tüm ışıkları onun üzerinde parlıyor gibidir, muhteşem rollere bürünür ve yanındakileri mest eder. Arkadaşları ve ailesi onun için çok önemlidir; onların tehdit altında olduğunu gördüğünde yavrusunu korumak için pençelerini ve dişlerini çıkarıp öne atılan bir aslana dönüşebilir.

15 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

15 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 15 Eylülde doğan başak kadını sorunlara bulduğu ani çözümlerle bilinen pratik zekâlı biridir. Özellikle iş hayatında çoğu zaman bu pratik zekâsıyla pek çok proje kurtarmıştır. İş arkadaşları da arada sırada sıkıntıya düştükleri konularda ondan yardım isterler ve genellikle elleri boş dönmezler. Kendisini ve çevresini elinden geldiğince kusursuzlaştırmaya çalışır.

15 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

15 Eylülde doğan erkekler başak burcudur… 15 Eylülde doğan başak erkeği gerçek aşkı hissetmeden önceki kendisi ve hissettikten sonraki kendisi şeklinde ikiye ayırabilir hayat dönemlerini. Âşık olduğunu zannettiği önceki ilişkilerinde gayet rahat ve hatta biraz umursamaz biriyken, âşık olduktan sonra kişiliğinde bir dönüm noktası oluşur; çok daha sahiplenici ve korumacı biri haline gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.