15 Ağustos Hangi Burç

14.08.2021
1.955
15 Ağustos Hangi Burç

15 Ağustos Hangi Burç ? 15 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 15 Ağustosta doğan aslan insanı parçalarla uğraşmaktan hoşlanmaz, bütüne odaklanır. Hayat onun için ufak tefek şeylerle uğraşıp ömür tüketmek değildir, geniş bir pencereden bakar. Önünde açılan herhangi bir yolun sonunu görmelidir, aksi takdirde adım atmayacaktır. Aynı şekilde kısa vadeli ya da sonu belli olmayan teklifleri de pek düşünmeden geri çevirecektir. Kendini önemli şeyler yapmak zorunda gibi hisseder, önemli şeyler de pek çok kişiye faydası olacak ve sonucu verimli yollara kapı açacak işlerdir. Kendi cebini doldurup gerisini önemsemeyen ya da komşusu açken tok yatabilen biri değildir. Yardımsever bir karakterin gerektirdiği çoğu özelliğe sahip biri olarak kendini çevresindekilerin iyiliğinden de sorumlu hisseder. Üstelik sadece insanların değil, doğanın da haklarını savunmayı kendine görev edinmiştir, çünkü kendisinin koca bir bütünün sadece bir parçası olduğunun farkındadır.

15 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

15 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur… 15 Ağustosta doğan aslan kadını hiperaktivite derdinden mustariptir; sürekli bir şeylerle uğraşmalı, bir yerlere gitmelidir. Gezmeyi de çok sever, çalışmayı da. Dolayısıyla bir ofis ortamında masa başında çalışabileceği, patronların sürekli tepesinde belirip emirler yağdıracakları bir çalışma ortamının stresine alışması çok zordur. Ya evinden çalışabileceği ya da kısa süreli çalışabileceği işleri tercih eder.

15 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

15 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur…. 15 Ağustosta doğan aslan erkeği tam bir aile babası olmak için doğmuş olmalıdır, zira geniş ve mutlu bir aile oluşturmak ister ve bunun aslında beraberinde ne kadar büyük sorumluluklar getireceğini de hesaba katar. Çocuklarıyla yeri geldiğinde arkadaş, yeri geldiğinde baba – çocuk ilişkisi kurmak onun için zor olmayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.