14 Eylül Hangi Burç

12.09.2021
313
14 Eylül Hangi Burç

14 Eylül Hangi Burç ? 14 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 14 Eylülde doğan başak insanının hayattaki en büyük motivasyon kaynağı kendine olan güveni ve inancıdır. Ulaşmak istediği noktaları kendisinin yerine başkalarının belirlemesine asla izin vermez, kendi yolunu kendi çizmelidir, başka türlü yaşayamaz. Hedeflerine giden yolda ayağına takılan taşlarla tökezlemek, düşmek ve yaralar almak onu pes ettirmekten ziyade daha da isteklendirir; çünkü bir adım sonrasında ne olacağını merak eder ve her düşüşünün ardından daha güçlü kalkar. Sadece karakteri değil, vücudu ve bünyesi de oldukça güçlüdür; çoğu zaman hastalık nedir bilmez. Kendine iyi bakmanın hem vücudu hem zihni beslemekten ve biraz da yormaktan geçtiğini bildiği için tembellikten mümkün olduğunca uzak durmaya çalışır. Kim olursa olsun birilerinin kendisine patronluk, büyüklük ya da ustalık taslamasından hiç hoşlanmaz. Bu nedenle çoğu zaman anne babasıyla bile kavga edebilir.

14 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

14 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 14 Eylülde doğan başak kadını sorumluluklarının bilincinde olmak ve kendi ayakları üzerinde durmak için yaratılmış gibidir. Çoğu insan sorumluluktan kaçarken o, kendine yeni görevler belirlemekten büyük bir zevk duyar. Çünkü biraz fazlaca hiperaktiftir ve hiçbir şey yapmadığı zamanlarda kendini depresyona girmiş gibi hisseder ve bunu önlemesinin tek yolu da kendini bir şeylerle oyalamaktır.

14 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

14 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 14 Eylülde doğan başak erkeği birinden hoşlandığında yanına gider ve o an aklına gelen ilk şeyi söyler. Aslında duygularını paylaştığı arkadaşları daha romantik bir ortam ve sözler konusunda tonlarca tavsiye vermiştir ancak o, bu koşulları nasıl karşılayacağını bilememiştir. Dolayısıyla biraz karşı tarafın insafına kalmış bir durumdadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.