14 Ağustos Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


14 Ağustos Hangi Burç ? 14 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 14 Ağustosta doğan aslan insanının insanlara karşı bir güven problemi vardır; hayatı boyunca her yerde gördüğü yalancı insanlar onu neredeyse genel olarak tüm insanlardan soğutmuş, ikiyüzlülüğe tahammülsüz hale getirmiştir. Bu tarz şeylerle karşılaştığında gerçekten karşısındakine dünyayı dar edebilir. Aslında oldukça sakin ve uyumlu bir yapısı vardır ancak onun sınırı da yalancılık ve ikiyüzlülük çıkmaz sokağına geldiğinde tam gaz toslar karşısındakine. Sadece söylenmeye başlaması bile muhatabının ciğerini söndürmeye yetebilir kimi zaman. Birbirini eski bir çanta gibi kullanan insanlara da katlanamaz. Biri onu bu tarz bir arkadaşlık ilişkisine çekmeye çalıştığında da öfkesi patlayan volkanlardan süzülen lavlar misali gün yüzüne çıkabilir. Herhangi birinin kendisini kullanması ihtimali bile içini bulandırmaya yeter. İnsanın kendisine saygı duyması gerektiğini düşünür. Kendini kullandırmak ya da birini kullanmak kendisine saygısı olmayan insanların uğraşlarıdır.

14 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

14 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur. 14 Ağustosta doğan aslan kadını zekâsıyla olduğu kadar güzelliğiyle de tüm bakışları kendine çekebilir. Güzel kadınların zeki olamayacağını düşünen insanlara tokat niteliğindeki hazırcevaplığı kendisinin de en sevdiği özelliklerindendir. Zengin bir koca bulup onun parasını harcayarak yaşamaktansa kendi parasını kazanıp kimseye hesap vermeden, canının istediği gibi yaşamayı tercih eder.

14 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

14 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur. 14 Ağustosta doğan aslan erkeği partneriyle sadece sevgili değil en yakın arkadaş da olmalıdır. Birbirleriyle en derin yaralarına kadar paylaşamayacakları, sırlar saklayarak yaşayacakları bir ilişki ona göre değildir. Birini sevdiğinde sonsuza dek içinde yanmaya devam edecek bir aşk ateşi alevlenir içinde ve bu ateşin sönmesi pek olası değildir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |