13 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


13 Haziran Hangi Burç ? 13 Haziranda doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 13 Haziranda doğan ikizler insanı bazıları tarafından sanki çok burnu büyük, küçük dağları kendisi yaratmış ve havalı biri algılanabilir. Tabi insanların algı seviyelerine göre illa ki her şeyde bir kusur bulunur ama onun burnu havada değildir, o bir kalite insanıdır ve asla bundan ödün vermez. Kaliteyi de öyle pahalı markalarda, lüks otomobillerde aramaz; insanın içinde arar. Yüze gülüp arkadan konuşanların, ufak şeyleri büyütenlerin, kendisine nazik davrananları ezmeye çalışanların içindeki çürümüşlüktür onun midesini kaldıran. Onların seviyesine inmediğindendir ki arkasından atıp tutanı çok olur. Hele de gerçek yüzünü sonradan gösteren insanlara karşı özel bir sinek kovucu kullanır. Zaman zaman bu lafları edenlere hiç tavrını bozmadan öyle yerinde cevaplar verir ki, taş yerinde ağırlaşır ve kafasına indiğini gömer kumun dibine.

13 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

13 Haziranda doğan kadınlar ikizler burcudur... 13 Haziranda doğan ikizler kadınının hayatınıza girmesi demek, entelektüel açıdan yeşerecek ve kültürel sohbetlerle meyve vereceksiniz demektir. Konuşkan olmayan ve daha da kötüsü konuşacak kadar bilgisi ve kültürü olmayan insanlarla zaten yan yana pek gelmediğinden eğer sizle konuşuyorsa ve derin felsefi konulara beraber dalıyorsanız, ilişkiniz sonsuza dek sürebilir.

13 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

13 Haziranda doğan erkekler ikizler burcudur.... 13 Haziranda doğan ikizler erkeği küçük tatlı sürprizlerin insanıdır. Onun yanında sıkılmak kelimesinin anlamını unutur, güleç ve mutlu biri olursunuz. O sizi olduğunuz gibi sevmez, sizi daha mutlu, huzurlu ve özgüven dolu biri haline getirir ve ardından daha çok sever. O kadar çok sevilir ve ona güvenirsiniz ki hayata yepyeni bir pencereden bakarsınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |