13 Eylül Hangi Burç

12.09.2021
1.663
13 Eylül Hangi Burç

13 Eylül Hangi Burç ? 13 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 13 Eylülde doğan başak insanı sıradan bir insanın kolayca anlayabileceği, iletişim kurabileceği biri değildir; akıl almaz bir sıra dışılık vardır onda, etkilenmemek elde değildir. Onun elinin değdiği yerde iyilik ve güzelliklerden başka bir şey görülmez pek, ruhuna dokunduğu insanlara huzur ve neşe katar, bulunduğu ortamın enerjisini arttırır. O kadar farklıdır ki sanki kimselerin göremediği bir sihirli değneği varmış da değneğiyle çevresine güzellikler yayıyormuş gibi hissettirir. Bir arkadaşı sadece ona anlattığı bir şeyin, onun ağzından başka kulaklara fısıldanmayacağını bilir. Karşısındaki ne kadar profesyonel bir oyunculuk sergilese de oyunun ne olduğunu anlaması hiç uzun sürmez. Bir gözü açık uyuyan bir tavşanın sezgileri vardır onda, insanın içini ve aklını kitap gibi okur. Bu nedenle çevresindekiler ondan gizledikleri bir şeyler olduğunu zannettiklerinde o çoktan sinyalleri almıştır bile. Hatta herkes plajda güneşin altında sere serpe uyurken, o henüz çok uzaklardaki fırtınayı hisseder. Geleceğe dair tahminlerinde asla yanılmaz.

13 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

13 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 13 Eylülde doğan başak kadını kendini kitapların arasında uzun bir süre kaybedebilir. Zihnini geliştirmek ve merakını doyurmak onun en sık içine düştüğü hobisidir. İnsanlarla olan ilişkisini de bu hobisine göre ayarlar; kendisi gibi okumayı ve araştırmayı sevenlerle bilgi ve fikir alışverişlerinde bulunur, bu tarz meraklara gark olmayanlarla muhabbetini minimumda tutar.

13 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

13 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 13 Eylülde doğan başak erkeği evinde titiz bir centilmen portresi çizerken, dışarda ise koruyucu ve cömert bir adamdır. Maço tavırlardan hiç hazzetmez ama partnerini kanatlarının altına almaktan ve tensel temastan hoşlanır. Partnerini delicesine kıskanmak, onu kısıtlamak ve cezalandırmak gibi şeyler onun karakterinde yoktur. O sevdiceğini el üstünde tutar ve sıcak bir yuva kurmayı arzular.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.