13 Eylül 2018 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yapmış olduğunuz işlerinizde daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Her zamankinden farklı olarak cesur ve hızlı kararlar almanız ilerleyen zamanlarda sizi zor duruma sokabilir. Kararlarınızı daha sakin vermenizde, risk analizlerini yapmanızda yarar var. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanmanız mümkün. Kendinize daha çok zaman ayırmaya bakmalısınız.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 04:31 Merkür-Neptün karşıtlığı, özel ve iş anlamındaki ortaklıkların dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesi anlamı taşıyor. Verdiğimiz kadar almayı bilmemiz lazım. Bağımlı yaşayıp, kendimizi yormak, üzmek yerine akıllıca ilişkiler kurarak ideallerimiz doğrultusunda yaşamalıyız. Bu görünüm bir yandan akılcı düşünerek beraberlikleri değerlendirmemizi sağlasa da, diğer yandan fedakarlıkta bulunarak isteklerimizi ertelemeye hazır gibiyiz. Sizin mutlaka fikirlerinizi açıklayabileceğiniz, yeteneklerinizi değerlendireceğiniz alanlara yönelmeniz gerekiyor. Hayaller ile gerçekler arasındaki ayrımı çok iyi yapmamız lazım. Niyetinden şüpheli olduğunuz insanlardan uzak durunuz.
Saat 06:58 Ay-Pluto görünüm etkisinde, içinizdeki ses, bu denli iyi niyetli olmak zorunda değilsin diyerek sizi uyarıyor gibi. Öylesine tutkulu ve size ait olan her şeyi öylesine benimsiyorsunuz ki, hiç kimsenin sizi üzmesine izin vermezsiniz.
Saat 07:33 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde her konuyu derinlemesine araştırarak bilgi sahibi olursunuz. Yurtdışı-eğitim-bilgilenme-yükselme ve haklarınızı elde etmede başarılı bir gün geçirirsiniz. Maddi-manevi açıdan sizi güçlü kılacak kazançlı işlere yönelirsiniz.
Saat 10:52 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, hedefinize yol alırken tabii ki zorluklar olabilir. Bunları sizi yıldırmasın. Belki şimdi yeni bir arayış içindesiniz. Şartların olgunlaşması için biraz daha sabırlı olursanız emin olunuz ki, başarı sizden yanadır.
Saat 11:54 Ay-Güneş görünümü, aşka olan teslimiyetin göstergesidir. Siz aşkın sarhoşusunuz. Onun elinde ne kadar tutsak olduğunuzu biliyorsunuz.
Gönülden sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati uzaklardan beklediğiniz tutkulu bir haberi size taşır. Seyahat planları yapmak için harika bir gün. Belki Hindistan’daki farklı öğretilere ilgi duyarsınız. Belki de spiritüel dünyanın sesini dinleyen birinin fikirleriyle beslenmek size iyi gelir. Eğitimler, akademik çalışmalar için son kararınızı artık verin.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Güneş tutulması, aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Bu tarihlerde yeni bebeğin hayatınıza katılması, çocuğunuz varsa onunla ilgili konular, bir bebek haberi gündeme bomba gibi düşebilir. Bu zaman kadar aşk hayatınızda aradığınızı bulamadıysanız bu tarih ve sonrasında aşk karşınıza gelebilir. Sosyal çevrenizle olan bağlantılarınıza ve çekişmelere dikkat edin.
12 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Size keyif veren her tür aktviteye kendi yakın çevrenizi dahil etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz, keyif aldığınız her tür konuda sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla ve özel ilişkilerinizde güç çekişmelerine dikkat edin.
11 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Bugün, evinize ve ailenize gereken özeni göstereceksiniz. Onlar için rahat harekete geçebilir, sorunlarınız varsa çözüm üretebilirsiniz. İş ilişkilerinizi iyi idare etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki hareketlenmelere hazırlanın.
 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün, kazançlarını artırmak adına toplantılar yapabilir, gruplar içerisine girerek dostlarından destek alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aile üyelerinize aranızdaki bazı dargınlıkları ve yanlış anlaşılmaları giderip kendinize yeni bir yol haritası belirlemeniz gerekebilir. Her şeye rağmen affedici yününüzün devrede olması sizlere olan güvenin bir kez daha yenilenmesine neden oluyor.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |