13 Eylül 2018 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kariyeriniz ile ilgili konularda ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Size sunulan teklifleri düşünmeden kabul edebilirsiniz. Bu konuda cesur kararlar vermeden önce düşünmenizde fayda vardır. Kararınızda riskli unsurlar olabilir. Kendinizi yetenekli olduğunuz konularda ifade etmeniz sizin için daha yararlı olabilir. Kendinize zaman ayırın.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar saat 04:31 Merkür-Neptün karşıtlığı, maddi konular üzerinde titiz düşünmemiz, bütçemizi düzenlememiz, alacağımıza vereceğimize dikkat etmemiz yönünde etkilidir. Ayrıca yaşam şeklimize göre eskinin geride kalması anlamı taşır. Bu karşıtlık, maddi konularda özellikle çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini gösterir. Yapılacak görüşmeler, kurulacak bağlantıların akla yatkın, gerçekçi bir şekilde ele alınması lazımdır. Yanılmamak için dikkatli olmalıyız. Riskli işlere girişmemeli, maddi ve manevi anlamda gözümüzü dört açmalıyız. Aklınızı çelmeye çalışan kişilere dikkat ediniz. Bugünlerde özellikle iş, ilişki ve finansal anlamdaki her türlü meselede aklınız başınızda hareket etmeye çalışınız. Büyük borçlar altına girmeyiniz.
Saat 06:58 Ay-Pluto görünüm etkisinde, baskıya, denetlenmeye gelemeyiz. İyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyiz. İş-aile ve girişim konularında gücünüzü kanıtlamaktan yanasınız.
Saat 07:33 Ay-Jüpiter kavuşumu, bize ait olana tutkuyla bağlanmanın işaretçisi. Ailemiz, yuvamız, sahip olduğumuz her şeyi korumaktan ve kontrolü elimizden tutmaktan yanayız. Biz sevdiklerimizden bize karşı aynı yoğunlukta ilgi bekliyoruz. Bunu göremediğimiz zaman en ufak bir meseleyi daha büyütebiliriz.
Saat 10:52 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, hangi konularda zorlanıyorsanız bunları gözünüzde büyütmek yerine, bilinçli bir şekilde isteklerinize odaklanmanın önemini vurguluyor. Belki birileri sizin üstünüzde güç uygulamaya, baskı kurmaya, sizi yıldırmaya çalışıyor olabilir. Siz de bunun karşılığında sert tepkilerde bulunmaya hazırsınız. Oysaki bunlar çözüm değil. Tam tersine biraz yavaşlayın ve şartların olgunlaşmasını bekleyin. Kazanan siz olacaksınız. Ailevi ve parasal konularda özellikle buna dikkat edin.
Saat 11:54 Güneş-Ay görünümü aşkı yüreğinizde sorguladığınızı gösteriyor. Bunun da sebebi, derinliklerinizdeki tutkunun büyüklüğünden. Kendinizin farkındasınız. Başkalarını da görüyorsunuz. Daha iyi yerlerde olmalıyım diye düşünmektesiniz.
Gönülden sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Akrep burcuna geçen Ay bugün sizi yalnızlığınızla güçlenmeye davet ediyor. Sevdiklerinizle çevrili kurduğunuz dünyada ne kadar mutlusunuz? Yoksa mutlu gibi mi görünüyorsunuz? Meditasyon yaparak, çıktığınız içsel yolculukta bu soruların cevabını arayın. Bulduğunuz cevaplar, gelecekte size radikal dönüşümler yaşatır.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Parçalı Güneş Tutulması kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Bu tutulmada olayları çok fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz. Güç çekişmelerinden, oyunlardan uzak durun.
12 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
İş ve hizmet alanlarınızda olup biten olaylar sizi zorluyor. Herşeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Ay kapanırken bugün önemli kararlardan uzak durmalı, alacağınız etkilerle olayları daha sakin karşılamalısınız.
11 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Bugün organizasyona yönelik işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Kalabalık ortamlarda, arkadaş meclislerinde olmak yaşadığınız duygu iniş çıkışlarını kolay atlatmanıza neden olacak. Akşam saatlerinde daha huzurlu ortamları tercih edeceksiniz.
 

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Ters düştüğün insanlar ile uzlaşmak zorunda kalacağın bir gün. Çalışmalarındaki pratikliğin dikkat çekecek.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Yaşamınızda sizi yoran bütün olaylardan uzaklaşıp kafa dinlemek istediğiniz bir gün. Kendinizi duygusal anlamda arındırmak ve sakin kalmak isteyeceğiniz bugünde insanların gerçek yüzlerini görmek istemeyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |