13 Eylül 2018 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz işlerinize yönelebilirsiniz. Farklı konularla ilgilenebileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. Bedeninize ait konulara özen göstermenizde fayda var. Spora gitmek üzerinizdeki negatif enerjiyi atmanıza ve rahatlamanıza olanak tanır. İkili ilişkilerinizde huzurlu olmak için esnek olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler saat 04:31 Merkür-Neptün karşıtlığı, akıllı şekilde hedeflerimizi gözden geçirmemizi sağlayıcıdır. Neptün ise, aşk hayatımızla ilgili konularda yanlış bir ilişkiye kendinizi kaptırmamak için gerçekçi olmanız gerektiğinin işaretçisidir. Bu görünüm, yaratıcı çalışmalara, projelere yönelmenin doğru olacağını, hayallerinizi gerçekleştirmek için bütün gücünüzle çaba sarfetmenin size yararlar sağlayacağını söyler. Hangi anlamda kullanmak isterdiniz diye sormuyorum. Çünkü biliyorum ki, Akrepler gücü severler ve asla kendilerini aciz hissetmekten hoşlanmazlar. O zaman gelin, gerek ilişki gerekse idealleriniz anlamında kendinizin farkında olarak gelişmeyi, büyümeyi amaç edineceklerdir.
Saat 06:58 Ay-Pluto görünüm etkisinde dışa karşı güçlü görünmek isteriz. Çekiciliğiniz size apayrı bir hava katabilir. Eğer ilişkinizde dengeler sarsılmışsa ve buna sebep karşı taraf ise, kıskançlık ve ele geçirme arzunuz daha da yoğunlaşır.
Saat 07:33 Ay-Jüpiter kavuşumu, her şeyi derinlikli gözden geçirmenizi sağlıyor. Kazanmak adına hırslısınız. Kişiliğinizi güçlendiren ve hayatınızın kontrolünü ele almanızı sağlayan bir etki. Bu saatlerde güven duygunuz gayet yüksektir.
Saat 10:52 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, kendine güvenmenin, hedefine sıkıca kilitlenmenin önemini vurguluyor. İş hayatında ve toplumsal yaşamda kendinizi ifade etmekten kaçınmayın. Çıkarlarınızın farkında olun. Hayatta zorluklar olabilir. Şu andaki şartlar istediğiniz gibi olmasa da, siz bilinçli, sabırlı, azimli olursanız, emin olunuz ki, başarı sizinledir.
Saat 11:54 Güneş-Ay görünümü, yeni bir hayat arayışınızın işareti. Tüm benliğinizle hayata sarılmak için geçmişe bir süngere çekmeye kararlısınız. Çünkü geriye dönüp aynı olayları yaşamak size göre zaman kaybından başka bir şey değil.
Gönülden sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Ay’ın burcunuzdaki seyahati ilgileri üzerinize toplamanıza yardımcı olacak. Etrafınızdakilerin ilgisini üzerinizde hissetmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aslında kendi başınıza kalmak ve kök enerjinizi güçlendirmek için yoga öğretisinden faydalanmak için ideal bir zaman dilimi. Partnerinizin farklı vizyonlara yelken açması belik sizin için de yeni kapıların açılmasına neden olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak girişimler, ticaret, ithalat, ihracat, hukuki konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve güç çekişmeleri bu dönem ortaya çıkabilir. Yine yüksek eğitim, yabancı ülkede alınacak bir eğitimin kapıları hızlı bir şekilde aralanabilir. Üniversite sonuçlarıyla beraber başka bir ülkeye veya şehre gitme konuları hızlanabilir.
12 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Yakın çevrenizdeki insanlar bugün değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, onlarla gereksiz bir mücadeleye girebilir, ego sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bugün fikirlerinizi ve yapacaklarınızı kendinize saklamalı, rahat ilişkilere önem vermelisiniz.
11 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Ortaklaşa harcamalarınıza odaklanırken hayatınızdaki krizleri ve değişimleri iyi yönetmelisiniz. İş ilişkilerinizde doğru hamle yapmak için yeniliklerden ziyade yapılması gerekenleri öne çıkartın. Önemli bir işe adım atmanız için az bir zamanınız kaldı.
 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

İnsanların net konuşmalar yapmaması sabrını zorlayabilir. Sevgilinden uzaklığın sorun haline gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

İlişkilerde yeni başlangıçlar ve yol ayrımları gündemde. Geçmişten beri size sorunlar yaşatan bir ilişkiyi bitirip her şeye rağmen sizinle beraber olmak isteyen kişiye karşı bu sefer net tavrınızı ortaya koyabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |