13 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


13 Ekim Hangi Burç ? 13 Ekimde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül - 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 13 Ekimde doğan terazi insanı başkalarının yaptığı haksızlıklara katlanamadığı gibi kendisinin de bir karar verme durumunda kaldığında adaletin kılıcını ensesinde hissederek davranır. Herhangi biri hakkında bir yargıya varmadan önce kendini onun yerine koyarak düşünür ve bazen ani reflekslerle karşı çıkma ihtimali olan kişilerin yaptıkları ya da söyledikleri şeylerde ne kadar haklı olabileceklerini anlar. Benim tavuğuma kışt denmediği sürece sorun yok diyerek vicdanının sesini bastıramaz, ortada çaresiz biri varsa çözüm yolu bulmak için kendi derdi varmış gibi kafa patlatır. Vicdanının sesi onu her zaman ve her konuda yapıcı, bütünlükçü ve şefkatli biri olmaya yönlendirir. Çok arkadaşı olması onun için önemli değildir, mühim olan dostlarıyla paylaşımda bulunmasıdır. İnsanların birbirini sevdiği, saygıyla karşıladığı ve birbirine emek verdiği bir arkadaş çevresi kurmaya çalışır.

13 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

13 Ekimde doğan kadınlar terazi burcudur... 13 Ekimde doğan terazi kadını fedakâr biridir, sevdiklerinin iyiliği için elinden geleni yapmaya hazır bir süper kahraman gibi çalışır. Çevresine yaydığı güzel enerjilerle birlikte hiçbir şey yapmasa bile herkes tarafından sevilir ve saygı görür. Sanata yatkınlığı vardır, estetik duygusunun ve çok yönlü algılayış biçiminin kendi sanatında ortaya dökülüş biçimi insanları hayran bırakır.

13 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

13 Ekimde doğan erkekler terazi burcudur.... 13 Ekimde doğan terazi erkeği kim olduğunu unutmaz; hayatın onu nerelere getirdiği ya da kimlerle arkadaşlık kurmaya başladığı bu anlamda çok da önemli değildir. Zaman ve kişiler onun oluşturmuş olduğu sağlam karakter yapısını değiştirebilecek güçte değildir. Ancak biricik partneri onun bazı özelliklerinden rahatsız olduğunda değişmek için çaba gösterecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |