12 Temmuz Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


12 Temmuz Hangi Burç ? 12 Temmuzda doğanlar yengeç burcudur. Yengeç Burcu 23 Haziran ve 22 Temmuz arası doğan herkesi kapsar. 12 Temmuzda doğan yengeç insanı nahiftir; sevdiklerinin kendilerinin bile aklına gelmeyen incelikler düşünerek onları mutlu etmenin, insanların içine sevgi dolu bir sıcaklık yaymanın yolunu her zaman bulur. Partnerine karşı ise karşı konulamaz bir sevimlilik abidesidir ve onu güldürmek, mutlu etmek için yapmadığı güzel şey kalmaz. Oldukça vefalı bir dosttur da aynı zamanda; aralarındaki mesafeler dostlarını arayıp sormasına engel olmaz. Sevdiklerini kaybetmekten çok korkar, bu nedenle özellikle sevdiği insanlarla arasına girmeye çalışan parazitleri sinek gibi kovalar. Sevdiklerine saygısızlık edilmesini sanki kendisine ediliyormuş gibi algılar ve ciddi tepki verir. Arkadaşı ve seveni çoktur ama o aralarından ömürlük dostlar seçer, arkadaşlarıyla eğlenir ama dostlarıyla kaliteli vakit geçirmek ister. Ailesine ve her fırsatta onlarla bir araya gelmeye çok önem verir.

12 Temmuzda Doğan Kadınlar Hangi Burç

12 Temmuzda doğan kadınlar yengeç burcudur... 12 Temmuzda doğan yengeç kadını dışarıdan bakıldığında biraz kibirli biri gibi görünebilir ama aslında durum farklıdır; karşısındakilerin samimi mi değil mi olduğunu rahatlıkla sezinleyen spiritüel bir yanı vardır. Ve karşısındakinin samimiyetsiz olduğunu hissettiği an kırıcı şeyler yapıp söyleyebilir. Partnerinden beklediği yegane şey dürüst olmasıdır, zira yalanını kolayca anlayacaktır.

12 Temmuzda Doğan Erkekler Hangi Burç

12 Temmuzda doğan erkekler yengeç burcudur.... 12 Temmuzda doğan yengeç erkeği kendini öne çıkarmaktan hoşlanır; çünkü zaten elini attığı her şeyi layıkıyla başarıyordur ve ardından gelen övgüler onu daha başarılı olmak konusunda motive ediyordur. Kendisinin her zaman bir adım önüne geçmeye, kendini aşmaya ve sevdiklerinin pozitif enerjilerini yüklenip yeni başarılara yelken açmaya heveslidir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |