12 Ocak 2019 Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kararsızlıklar gündeme gelebilir. Aslında evinizi, ailenizi ilgilediren konularda çok şey yapabilirsiniz. Etki altındasınız.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, sevdiklerimize duyduğumuz özlemin ve uzaklarda bulunan yakınlarımızı anmanın işaretçisidir. Elimizde olana sahip çıkarız ve sorumluluklarımızın farkında hareket ederiz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, gündelik hayatınızda hızlanma meydana getirir. İş hayatınız bol seyahatli bir aşamaya geçecektir. Pek çok yeni insan ve grupla karşılaşma fırsatı bulursunuz. Hayatın akışı yorulsanız da neşeli bir tempoya yelken açacaktır. Kalça ile ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sahiplendiği insanlara sonsuz şevkati olan Yengeçler, gün boyu  sosyal konular sizi meşgul edebilir. Yeni eğitimler, kişisel gelişim konuları ilginizi çekebilir. Hayatınızda otorite konumunda olan insanlarla çatışma yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün sevgini ifade etmekte zorluk yaşıyorsun. Duygularından emin olmadığını sevgiline anlatmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İş, çalışma ve kariyer hayatınıza yönelik konularda alt üst dayanışması halinde olabilirsiniz. Yeni projeler için girişimlerde bulunmalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |