12 Ocak 2019 Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Yaratıcılığınızı daha iyi ifade edebileceğiniz akıcı bir gündesiniz. Aşkta da mutlu olmak daha kolay olacak.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, aşkta tutkuları alevlendiricidir. Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir. Gücü elinde bulunduran taraf olmayı istersiniz. Gerginliğinizin sebebi, içinize attığınız sorunlarınızdır.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, ailemiz-kazancımız ve iş hayatımızı ilgilendiren konularda güçlenmemizi sağlıyor. Ekonomik hareket etmemizde ve kendimize ait olanı korumamızda bize destek veriyor.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, sizin burcunuza yerleşiyor. Kilo almamaya özen gösterin. İkili ilişkilerinizde yıldız gibi parlarsınız. Yabancılarla olan ilişkilerde size destek olan konular gündeme gelir. İş hayatında verim elde edeceğiniz bir dönem. Özel hayatınız olumlu yönde etkilenir. Uzaklara yerleşebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sosyalleşme arzunuz artarken, huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. İşten gelen gelirde düzenlemeler söz konusu olabilir. Ara verdiğiniz eğitimlere dönebilirsiniz. Dengeyi korumak gün boyu önemli.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İş hayatına dair konularda olumlu beklentiler içindesin. Kendini işinle ilgili ifade edebileceğin ortamlar gelişebilir.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkiler ve romantizmin sizi oldukça mutlu hissettireceği bir gün.Yeni şeyler keşfetmek isteyeceğiniz bugün gökyüzü de sizi destekliyor olacak.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |