12 Ocak 2019 Terazi Burcu Günlük Yorum


 Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün karşıt burcunuzda ilerleyen Ay evlilik hayatına ve yakın arkadaşlıklara vurgu yapıyor. Beklentilerinizde daha gerçekçi olmaya bakın.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu geçiş, paraya daha fazla düşkün olmamızı sağlar. Kazancınızı yükseltmenin, size sağlayacağı konforun, gücün peşindesiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, finansal açıdan çıkarlarımızı kollamanın işaretçisidir. İhtiyaçlarımızı karşılamada ekonomik düşünürüz. Sağlığımızı önemseriz. Hiç kimsenin bizim sınırlarımızı aşmasına, bizi rahatsız etmesine izin vermeyiz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, kardeş, yakın akrabalarla ilişkiler, kısa yolculuklar, eğitimler, kurslar alanınıza yerleşiyor. Bu dönemde yeni bir dil öğrenebilir, yeteneklerinizi geliştireceğiniz kurslara kayıt yaptırabilir, iş hayatınızda ofisten çok farklı mekanlarda projelerinizi yürütebilirsiniz. Kardeşlerle ortaklık yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yönsüzlük ve huzursuzluk hissi yoğun olabilir. İlgi alanınıza giren konuları paylaşmak ve sosyal çevrede aktif olmak isteyebilirsiniz. Yeni projelere, ilişkilere başlamakta tedbirli davranın. Öğrenimlerinizi ifade etme imkanları sizi tatmin edebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Aksiliklere anlam veremeyeceksin. Yoğun duygusallık yaşayabilirsin. Karar vermekte zorlanıyorsun.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerde sürpriz şanslar ve fırsatlar gündemde. Önemli bir tanışma ve iletişim gününüzü renklendirebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |