12 Ocak 2019 Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün ailenize ait konular ve sizi duygusal açıdan meşgul eden konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Gereksiz alınganlıklara kapılmamalısınız.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine ve tutkulu tarzda düşünmenizi sağlıyor.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, dikkatli ve gayet olgun şekilde konuşmanın işaretçisidir. Temkinli ve kendinize güvenli şekilde hareket edersiniz. Olumlu yönde haberler alırsınız. Mutlu olursunuz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, bilinçaltı alanınıza yerleşiyor. Bol bol rüya görüp kolektif bilince açılacaksınız. Toplumsal yarar sağlayan konular sizin için önem kazanır. İnançlar, felsefeler, okült bilgiler spiritüel konular ve bunlarla ilgilenen kişilerle haşır neşir olacağınız bir sürece merhaba diyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yeni konularda uzmanlaşma ve derinlemesine araştırma imkanlarınız var. Kurallarınızın ihlal edildiği inancıyla, zihinsel karmaşa ve kaos yaşarsanız gün boyu veriminiz düşer. Entelektüel etkinlikler, öğrendiklerinizi uygulama imkanları sizi memnun edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ortaklaşa işlerde bugün biraz daha iyimsersin. Kendini daha iyi gösterebileceğin bir döneme giriyorsun.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aile üyelerinizle fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bugün bazı beklentilerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz, şartları zorlamadan hayatın normal akışına odaklanmalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |