12 Ocak 2019 Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün ziyaretler, hareket ve konuşmalar açısından verimli geçebilir. Hassasiyetlerinizi daha iyi anlatabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, kendinizi hırslı bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Yüreğinizin içindeki kuşkular, gücünüzü düşürebileceğinden benim tavsiyem ne olursa olsun stres yaratıcı durumlardan uzak durmanızdır.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünüm etkisinde hesabımızı bilmeliyiz. Birilerine güvenmek ne kadar yanlışsa, para konusunda olumsuz düşünmek de o denli yanlış olur. Risk faktörünü gözden kaçıramayız.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler alanınıza yerleşiyor. Bu sürede birden çok gruba üye olabilir, yeni konuları öğrenmeye merak salarsınız. Sportif, sanatsal faaliyetler ön plana çıkabilir. Arkadaşlıklardan bir aşk güneş gibi hayatınıza doğabilir.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kaşif Kovalar, gün boyu sosyal faaliyet niyeti ve tembellik arasında kalabilirsiniz. Kendinizi hayattan izole ederseniz bilinçaltınızda kaygılı ve karamsar düşünceler artar. Uyku sorunu olabilir. Günü verimli geçirmek için sevdiklerinizle vakit geçirmek faydalı olur.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İş ortamın, gündelik yaşamın hareketleniyor. İş ortamına bağlı kalmadan çalışma yöntemleri geliştirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Maddi sorunlar yüzünden hayatınıza stres yaratacak olaylar yaşanabilir. Aşk hayatınızda var olan problemler sizleri olumsuz bir havaya hemen sokmamalıdır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |