12 Ocak 2019 Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken daha gayretli ama aynı zamanda daha kırılgan da olabilirsiniz. Evinizi, sevdiklerinize yönelik daha girişken olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Sizden gizlenen meseleler üzerinde hassasiyetle durmanıza neden olabilir. Kişi kendini rahatlatmak istediği için, her konuyu derinlemesine didikleyebilir. Eşinin, iş ortağının veya maddi-manevi ilişkide olduğu kişinin ne kadar güvenilir biri olduğunu bilmek ister.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, zorlandığımız maddi-manevi sorunlarımızı geride bırakma arzumuzu işaret ediyor. Olumlu düşünmemiz kolay değil. Ayakta durmaya gayret ediyoruz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, sizin yurt dışı, medya, hukuk, uluslararası ilişkiler, uzun yolculuklar, akademik eğitimler, üniversiteler alanınıza yerleşiyor. Bu sürede bol bol seyahate çıkacak yeni kültürlerle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Şimdiden pasaportunuzu yenilemeyi ihmal etmeyin.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Gün boyu ilişkiler alanında hassasiyetler olası. Geçmişten gelen konular gündem olabilir. Kabiliyetlere güvenerek denenmemişi denemek üretim ve etkinlik içinde olmak önemli. Zihinsel karmaşadan kaçınmalı, sosyal çevredeki tartışmalardan uzak durmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün gizli düşmanlıklara, rakiplerinin arkandan konuşmalarına tanık olabilirsin. Konuşmalar sana başka bir yön verebilir.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Ruhsal olarak kendinizi duygusal ve alıngan hissedebilirsiniz. İçinizdeki bu olumsuz enerjiyi durdurmazsanız dışarıya istemediğiniz bir durum yansıtabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |