12 Ocak 2019 İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Sevdiklerinizle bir arada olmak ya da eve yönelik bir konu üzerinde düşünmek söz konusu. Arkadaşlarla bir arada olmak da güzel.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu geçiş, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, planladığımız şekilde hareket etmemizin önüne geçen şartları işaret ediyor. Duygularımız bizi zaman zaman yoruyor. Ancak pes etmeye niyetli değiliz. Zorluklara rağmen ayakta durmanın önemini biliyoruz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, ikili ilişkilerinizi canlandıracak. Hayatınıza yabancı bir partner girebilir. Eşinize yurt dışından bir iş teklifi gelebilir. Kariyer hayatınızda yeniliklere yelken açabilirsiniz. Hukuki meselelerde önemli kararlarla karşılaşabilirsiniz. Bekar olanlar evlilik kararı alabilirler.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Öğrenme ve araştırma arzunuz çok yüksek. Meraklarınızı giderecek sizi canlandıracak hobilere dönebilirsiniz. Duygularını gizleyen, huzursuzluk çıkaran insanlar gün boyu sizi meşgul edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Hassas bir dönemdesin. Baskı görmek seni bunaltacak. Yanlış karar vermemek için kendini zorlamalısın.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İlişkilerde ve aşkta isteklerinizin gerçekleşeceği pozitif heyecanlı ve aktif bir gün. Bugün sosyal ortamlarda ışığınızı açığa çıkartabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |