12 Ocak 2019 Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün duygusal yönden sizi bağlayan konular, geçmişten kaynaklanan durumlar var. Olaylara daha tarafsız yaklaşmanız iyi olacak.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar yılın son günü saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu geçiş, arzularımızı partnerimiz aracılığıyla doyuma ulaştırma ihtiyacımızı işaret eder. Aşkın derinliklerinde kaybolmaya hazır hale geliriz. İlişkimiz ne kadar zorlu olsa da, vazgeçmemiz mümkün değildir.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, başkaları üzerinde güçlü bir etki bırakmak arzumuzu işaret ediyor. Her ne kadar zorlansak da, hedefimizden şaşmayacağız. İlişkilerimizde özellikle seçici davranacağız.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, ortak paylaşımlar, krediler, miras, ortaklıklar alanınızı hareketlendirecek. Müşterilerinizde artış meydana gelir. Eşinizin gelirinde artış meydana gelir. Yabancılarla ortaklık geliştirebilirsiniz. Yurt dışında yatırım planları yapabilirsiniz. Banka kredisi almak sizin için uygun bir dönem olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Risk almayı sevmeyen Boğalar, etkinlik arzunuzla temkin tutumlarınız çelişebilir. Dünya görüşünüze dair eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hukuki konular, yüksek öğrenim, yurtdışı konularında karar vermek gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Çalışma isteğin azaldı. İşlerini aksatırken ödemelerini de düşünmen gerekir. Hafta sonu ailene yoğunlaşabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün duygusal ilişkilerinizi gizlemek ve bunu gözlerden uzak bir şekilde yaşamak isteyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |