12 Ocak 2019 Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün sizi duygusal açıdan etkileyen konular ve hassasiyetler olabilir. Eve ait konularda daha endişeli de olabilirsiniz. Şartları aşırı zorlamamalısınız.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Prensipleriniz doğrultusunda hareket etmenizi, iletişimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Bir adım dahi sapmadan yolunuzda ilerler, duruşunuzu muhafaza edersiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, kimileri için yeni bir tanışmayı işaret ediyor. İlişkisi olanlar için birlikte geçirilen özel saatlerin göstergesidir. Yakınlarımızla kurulan bağlantı, haberleşme, geçmişe ait meselelerin ele alınmasında da etkilidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, ev hayatınıza yerleşiyor. Yeni bir eve yatırım yapabilir. Daha geniş bir eve taşınabilirsiniz. Bir yıl boyunca evinizden misafir eksik olmaz. Yurt dışına taşınma gündeme gelebilir. Evden takip ettiğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Çalışkan ve neşeli Başaklar, gün boyu konsantrasyon ihtiyacınız yüksek. Bugün aşk, çocuklar, hobiler sizi meşgul edebilir. Zaman yönetimi önemli. Yarım kalan işleri tamamlamak, seyahat planları yapmak gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Arkadaşların, geleceğe dönük planların, grup çalışmaların konusunda daha gerçekçi bir döneme giriyorsun.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Duygularınızda derinlik yakalamak için oldukça cesaretli olabileceksiniz. Maddi konularda gelirlerinizi artıracağınız arayışlar içerisine girebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |