12 Mart Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


12 Mart Hangi Burç ? 12 Martta doğanlar balık burcudur. Balık Burcu 19 Şubat ve 20 Mart arası doğan herkesi kapsar. 12 Mart’ta doğan balık burcu insanı muhteşem bir öğrencidir. Onun öğrencilik anlayışı bir bütün olarak hayatı kapsar. Bilgiye açtır, her konuyu kafasına takar ve oturup üşenmeden araştırır. Neredeyse her konuda bir fikri vardır ama öyle havadan değil içi dolu bilgilerdir. Onunla oturup boş bir ayaküstü muhabbet yapmazsınız, sizi derin bilgi ve felsefe anaforuna alır ve saatlerin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Konuşması da o kadar güzel ve sürükleyicidir ki sıkılıp yanından ayrılamazsınız, hep bir sonraki cümlesini beklersiniz. Sevdiklerine çok değer verir, onlara kendilerini özel hissettirmenin hep bir yolunu bulur. Sevdiği kişiyle arasında sağlam bir bağ kurar. Duygularının esiri olmaz ama mantığının duygularını zedelemesine de izin vermez. Mantığı ve duyguları arasında kusursuz bir denge vardır. Birinin diğeri üzerinde tahakküm kurmasına izin vermez.

12 Martta Doğan Kadınlar Hangi Burç

12 Martta doğan kadınlar balık burcudur... 12 Mart’ta doğan balık kadını kokulara çok duyarlıdır. Sevgilisinin de güzel kokmasını ister, ona sürekli parfümler alır. Tabi onu şımartmak için başka hediyeler de alır. Eli açıktır, cebindeki beş lirayı bile arkadaşlarıyla bölüşür. Arkadaşlık, dostluk onun için her şeydir. Ayrıca onun en iyi dostu sevgilisi olmalıdır.

12 Martta Doğan Erkekler Hangi Burç

12 Martta doğan erkekler balık burcudur 12 Mart’ta doğan balık erkeğinin adrenalini yüksektir. Macera ve tehlikeli sporlara yatkınlığı vardır. Adrenalin tutkusu ilişkilerine de yansır, risk almayı sever. Her ne kadar kastettiği şey bu olmasa bile risk alma huyu zaman zaman kırıcı bir şekilde tezahür edebilir. Ama karşı tarafı üzdüğünü fark ettiğinde kendisi daha çok üzülür.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |