12 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


12 Haziran Hangi Burç ? 12 Haziranda doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 12 Haziranda doğan ikizler insanı ne yaptığının da neden yaptığının da farkındadır, her ne kadar çevresindekiler onu sağı solu belli olmayan biri zannetse de aslında aldığı o uçuk kararların tek tek sebeplerini bilir. Sonuçlarını da düşünür elbet, en olmayacak şeyleri bile düşünüp ona göre hareket eder. İnsanın her şeye hazırlıklı olması gerektiği konusunda hemfikirdir. Kendisine hata yapanları mümkün olduğunca hoş görmeye çalışır ama zaman zaman zihinsel açıdan yorgunluk içerisine düştüğü ve insanlara karşı tahammül testilerinin dolduğu vakidir. Tahammülü tükendiğinde ise karşısındakini salıverir. Hiç tanımadığı biri gibi davranır, iletişim yollarını kapatır. Sonuçta birini kaybetmek de aslında o kadar kötü değildir; sevdiği onlarca insan varken çevresinde, o kişiye bağımlı ya da mecbur değildir. Hayatına devam etmek konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamaz.

12 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

12 Haziranda doğan kadınlar ikizler burcudur... 12 Haziranda doğan ikizler kadını heyecanlı bir hayalperesttir. Kültürel turizmin can damarlarından birini o oluşturur. Denize kuma güneşe doymuştur zaten; artık masallarda hikâyelerde duyduğu, fotoğraflarda gördüğü tarihi yerlere gitmelidir. Gördüğü her yeni yere yeni hikâyeler uyduran bir çocuk yüreğine sahiptir. Çevresine neşe saçmasıyla arkadaşlarının biricik dostudur.

12 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

12 Haziranda doğan erkekler ikizler burcudur.... 12 Haziranda doğan ikizler erkeği ani öfke patlamaları yaşayabilir ama bu durum sıklık göstermez. Genellikle insanların kendisine yaptığı hataları görmezlikten gelmesinin bir sonucudur bu; artık katlanamadığında da öfkesini kusar. Bu patlamaların ardından hataları yapan kişiler eğer zaten çok da sevmediği kişilerse bir daha görüşmez ama sevdiği kişilerse affedilmek için ne gerekiyorsa yapar.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |