12 Eylül Hangi Burç

12.09.2021
299
12 Eylül Hangi Burç

12 Eylül Hangi Burç ? 12 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 12 Eylülde doğan başak insanı arkadaşlarının arasında, çok kalabalık bir grubun içinde bile olsa asla arada kaynayıp gidecek biri değildir. Damarlarında bir aşağı bir yukarı dolanıp duran tutkuları görünümüne ve hatta kokusuna bile sirayet eder. Arkadaş ortamına yeni katılan, henüz tam tanışmadığı insanlar bile onun çekiciliğine kapılabilir. Duygularıyla ilgili belirsizlikler yaşamaz, hissettiklerinin farkındadır ve kendine karşı dürüsttür. Hissetmediği şeylerle ilgili kendi kendini ya da karşısındakini kandırmaya çalışmaz. Hayatını mütevazı bir şekilde yaşamaya özen gösterir. Pahalı, şaşaalı ve onu olduğundan farklı gösterecek şeylere tenezzül etmez. Hissettiği gibi yaşamaya ve olduğu gibi görünmeye aslında herhangi bir çaba da sarf etmez, zaten o şekilde yaşıyordur. İnsanlar onun doğallığı karşısında da hayran olurlar. Ailesiyle evinde geçirdiği vakitten büyük keyif alır ve onlara özel olarak zaman ayırır.

12 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

12 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 12 Eylülde doğan başak kadını insanların değişmesini beklemekten hoşlanmaz. Kendisi gibi düşünen ve yaşayan insanların arasında daha huzurlu hisseder. Partnerini de bu şekilde seçer. Arkadaşlarıyla birlikteyken uyumlu bir portre çizer ve pek sıkılgan biri değildir. Arkadaşlarıyla geçirdiği vakitten alabildiğine keyif almak için yaşadığı ana odaklanır.

12 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

12 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 12 Eylülde doğan başak erkeği idealist tavırlar sergiler. Çevresindekiler onu kendi taraflarına çekecekleri bir lastik gibi kullanamazlar. Kararlar alırken akıl almak istediği insanları özenle seçer ve sonunda bulabildiği en mantıklı, en doğru kararı vermeye gayret eder. Bazı insanlar onun doğruculuğunu ilham verici bulurken bazıları ise kendi taraflarına çekemedikleri için ona epey gıcık olurlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.