11 Temmuz 2018 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün iş hayatınızdaki olaylara karşı sabrınızın denendiğini hissedebilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla ilgilenmeniz mümkün. Ailevi konular gündeminize gelebilir. Öğrenmek ve bütünü görmek için özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Kolektif olaylara karşı daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Sosyal alanda ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisindeyiz. Evimiz veya ofiste her zaman yaptığımız alışagelmiş işlere ağırlık verelim. Eğer bazı pürüzler varsa, işler yolunda gitmiyorsa, bunları ele alalım. Bu zaman içinde gelen haberlere dikkat edelim. Söz vermemeye, verilmiş sözümüzü tutmaya da özen gösterelim.
Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu seyri, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla alakalı meselelerde daha fazla etkilidir. Duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmede bulunmanızı, iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır. Yaklaşımlarınızla saygınlık uyandırırsınız. Birlik beraberlik temalarına bir hayli önem verirsiniz.
Not: 13 Temmuz tarihindeki Kısmi Güneş Tutulmasına dikkat. Yorumlar alttaki linktedir.

Canı gönülden sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftanın ikinci yarısında gerçekleşmesi mümkün olmayan duygusal kararlarla adım atabilirsiniz.Hayatınızdaki insan baskıcı tavırlarıyla iyi niyet ve fedakarlığınızı göz ardı edebilir. Ne denli vefakar olduğunuzu bıkıp usanmadan kendisine açıklamakta fayda var. Geleceğe dair düşüncelerinizi olgunlaştırın.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

11 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Bugün, evinize ve ailenize gereken özeni göstereceksiniz. Onlar için rahat harekete geçebilir, sorunlarınız varsa çözüm üretebilirsiniz. İş ilişkilerinizi iyi idare etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki hareketlenmelere hazırlanın.
10 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Venüs özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir. İlişkinizde sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız.Yine özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde insanlara karşı anlayışlı ve sıcak yaklaşımlar geliştirmeniz gerekecek.
9 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
İş alanlarınızda bu hafta abartılı ve çoşkulu bir şekilde hareket edebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı insanlarla zorlanmalar oluşsa bile herşeyi alttan almayı unutmayın. Özel yaşantınız bu hafta itibarıyla öne geçmeye başlıyor.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün uzun zamandır beklediğin teklifleri değerlendirirken aceleci davranman her şeyi berbat edebilir.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün yaşamınızda bazı konularla ilgili başlangıçlar yapmak için fazlasıyla sabırsız davranabilir bu arada kaçan detayları göremeyebilirsiniz. Finansal anlamda beklentilerinizin karşılanması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. İletişimde çalışma arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde sınırlarınızı belirlemeniz gerekmekte.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |