11 Temmuz 2018 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Finansal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. Yeteneklerinizi aktif bir şekilde kullanabileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. İş hayatınızda yapacağınız çalışmalarda takdir alabilirsiniz. Bu durum sizin için değerli olacaktır. Babanız ile ilgili konularla ilgilenmeniz mümkün.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Belirsizlik içeren ve sizi bir hayli düşündüren konularda karar vermeyelim. Boşluk kimi zaman, bizi yanlış bir karar vermekten koruyabilir. Düşünme ve analiz etme fırsatı buluruz. İşler yolunda gitmiyor diye hemen olumsuz düşünmeyelim. Boşluk saatleri içinde dikkat edilecek husus, olayları anlamadan dinlemeden karar vermemektir.
Saat 17:59 Ay-Yengeç burcunda seyrine başladığında, yuva kurma, huzur bulma, kendinizi garanti altına alma, sizi gerçekten anlayabilecek bir insana kavuşma ihtiyacınız ve hassasiyet bu saatlerde yoğun olabilir. Riskten uzak durmanın simgesi olan Ay-Yengeç geçiş günlerinde, ne kadar güvendeyim sorusunun cevabı her burç için önemlidir. Sizi tedirgin eden konuları, başkalarıyla değil, ilgili kişi veya kişilerle karşılıklı konuşarak çözüme kavuşturmayı tercih edersiniz.
Not: 13 Temmuz tarihindeki Kısmi Güneş Tutulmasına dikkat. Yorumlar alttaki linktedir.

Canı gönülden sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Hafta ortasında ikili ilişkileri dengelemelisiniz.Partnerinize vakit ayırmak, ortaklık kararları almak, ortak projeler başlatmak için harika fırsatlar karşınıza çıkabilir. Diğer yandan çalışma arkadaşlarınızın manipülatif tutumlarıyla baş etmeniz pek kolay olmayacaktır.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 11 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Bugün organizasyona yönelik işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Kalabalık ortamlarda, arkadaş meclislerinde olmak yaşadığınız duygu iniş çıkışlarını kolay atlatmanıza neden olacak. Akşam saatlerinde daha huzurlu ortamları tercih edeceksiniz.
10 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz . Malınıza ve paranıza sahip çıkın ve ekonomik adımlar atmaya özen gösterin, ileriyi düşünmeye özen gösterin.
9 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Toplum önü ilişkileriniz ve bağlantılarınızı idare etmek bu haftabaşında kolay olmayabilir. Sizi etkileyen insanlara karşı takıntılarınızla hareket etmemelisiniz. Affedici yönlerinize sarılın. Akşam saatlerinde çevrenize ilham saçacaksınız.

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Alınganlığının üstünde olduğunu hissedebilirsin. Fevri çıkışlar yapmayıp motivasyonunu koruyacaksın.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Bugün ilişkilerden yana oldukça gergin enerjiler mevcut. Özellikle ailevi durumlarda yaşanacak gerginlikler bunun bir örneği olabilir. Bu durumu bilerek hareket etmeniz sonradan yaşanacak pişmanlıkların önüne geçebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |