11 Temmuz 2018 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek sizi keyiflendirecektir. Aşk hayatınızda duygusal olabileceğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Sorumluluk aldığınız konularda başarıya ulaşmak sizin için önemli olacaktır. Sosyal çevrenizle beraber organizasyonlara katılabilirsiniz. Eviniz için alış veriş yapabilir, lüks olan objeler alabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler saat 17:59 olana kadar Ay-boşluk etkisi altındayız. Partnerinizle alakalı meseleler üzerinde sakin olmanızdır. Çünkü birbirinize ulaşmakta veya birbirinizi anlamakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Parasal konularda bu saate dek, hesabınızı iyi yapınız. Bir yere havale mi göndereceksiniz. Takibinizi yapınız. Bir ödemeniz mi var. Gecikme yaşanmaması için önleminizi alınız.
Saat 17:59 Ay-Yengeç burcu süresince, sorunların bir şekilde halledilmesini beklersiniz. Önemli konularda karar vermekte zorlanıyorsanız, fikrine güvendiğiniz birine danışabilirsiniz. Ay-Yengeç geçişlerinde iç sesiniz size rehberdir. Sakin bir şekilde odaklandığınızda, kafanızın içindeki sorulara doğru yanıt alabilirsiniz.
Not: 13 Temmuz tarihindeki Kısmi Güneş Tutulmasına dikkat. Yorumlar alttaki linktedir.

Canı gönülden sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bugün çıkacağınız seyahatlerde sakinliğinizi koruyun. Bazı kişi ya da kurumlarla girdiğiniz iletişim sizi öfkelendirebilir. Öfkeli kişilerle muhatap olursunuz. Kardeşlerle diyalog da öfke ve baskıcı tavırlardan nasibini alabilir. Evdeki elektronik aletleri değiştirmek gündeme gelir. Tamirat yapmak zorunda kalırsınız.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

11 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Ortaklaşa harcamalarınıza odaklanırken hayatınızdaki krizleri ve değişimleri iyi yönetmelisiniz. İş ilişkilerinizde doğru hamle yapmak için yeniliklerden ziyade yapılması gerekenleri öne çıkartın. Önemli bir işe adım atmanız için az bir zamanınız kaldı.
10 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, kalabalık yerler içinde olacaksınız.
9 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Özel hayatınızda bazı konularda bu haftabaşı sevdiğinizle anlaşmak kolay olmayabilir. Olaylara sert tepkiler vermeden önce, takıntılarınızı gözden geçirin. Bazı konuların gereksiz uzadığını göreceksiniz. Parasal işleriniz birkaç gün boyunca önem kazanıyor.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Bugünlerde iş yerinde gösterdiğin performansın ile yeni proje başlangıçlarına girişebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Bugün yaşadığınız olaylarda daha fazla duygusal davranmayı tercih edebilir ve bazı kararlarınızı buna göre vermek isteyebilirsiniz. Finansal konularda beklediğiniz bir mülkün alım-satımı konusunda sürpriz haberler gelebilir. Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz yardım sayesinde işleriniz daha kolay ilerleyecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |