11 Eylül Hangi Burç

11.09.2021
400
11 Eylül Hangi Burç

11 Eylül Hangi Burç ? 11 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 11 Eylülde doğan başak insanı bir Polyanna değildir ancak en zor zamanlarda bile güçlü ve pozitif kalmak için çabalar. Kavgalara tartışmalara hiç girmez, gergin insanlardan oluşan toplulukların bir kilometre ötesinden dolaşır. Huzursuzluk hissettiği yerde fazla duramaz, bir an önce oradan ayrılmalı ve insanların yaydığı olumsuzluğu bir akrep zehri gibi vücudundan ve zihninden atmalıdır. Sevdiği insanlara olan bağlılığı ve özverisi onlar tarafından da çokça sevilip sayılmasını sağlar. Sevdiklerine tatlı küçük sürprizler yapmaktan hoşlanır, onları mutlu ettiğini bilmek içine derin bir huzur verir. Bu sürprizleri yaparken de muazzam hayal gücünden büyük ölçüde faydalanır. Çevresindekilerin yapıp ettiklerini didikleyip haklarında konuşmak, onları yargılamak kesinlikle onun ne kendine ne de bir başkasına yakıştırabildiği hareketlerdir. Pozitifliğinin yanı sıra ne istediğini bilir, hayatın getirdiği milyonlarca karmaşa içerisinde kendi yolunu sağlam taşlarla döşeyerek yürüyebilen biridir.

11 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

11 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 11 Eylülde doğan başak kadını karşısına zorlu bir iş çıktığında hemencecik pes ederek şeytanları güldürecek biri değildir, tam bir çetin cevizdir. Onun mücadelesi çevresindekilerde hayranlık uyandırır. Tüm imkânsızlıklara rağmen kendini var edebilen, güçlü bir karakteri vardır. Hayat karşısına kendisi gibi güçlü ve dayanışma içerisinde olacakları bir partner çıkarırsa ne ala, çıkarmazsa da tek başına kraliçesi olur kendi hayatının.

11 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

11 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 11 Eylülde doğan başak erkeğinin hissiyatı kuvvetlidir, o partnerinin kendisinden bir şey sakladığını hissettiyse kesin bir doğruluğu vardır bunun. Ve bir şeyler kanıtlayamadığı sürece bu şüpheyle yaşamak onu çıldırtabilir. Bu nedenle partneriyle arasında ilişki şeffaf olmalıdır, hiçbir kuşkuya açık kapı bırakmayacak derecede birbirlerine karşı dürüst olmalıdırlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.