10 Şubat 2019 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Zaman alabilecek işleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak küçük kazalara ya da ihmal edilen şeylere de dikkat etmek gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler yılın son gününe saat 00:06 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisinde adım atıyoruz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda birilerinin akıl vermesinden, üzerimizde baskı uygulamasından hoşlanmayız. Bu görünüm kimileri için yeni bir aşkın işaretçisidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim nedeniyle kendi kabuğunuza çekilmenizi ve etliye sütlüye karışmamanızı öneriyoruz. Zira kriz ortamlarına dahil olursanız sonunda kabak sizin başınıza patlayabilir. Bu süreçle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Gücünü sezgilerinden alan Akrepler, kendizi ifade etme arzunuz yüksek. Ancak kısıtlayıcı şartlar gelişebilir. Yakın çevreden insanlar size danışmak isteyebilir. Kafasının dikine giden, danışan ancak öneri kabul etmeyen insanlara karşı tedbirli olun.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Çekingen davrandığın konularda sert çıkışlar yapabilirsin. Bu tavırların , kişileri senden uzaklaştırabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Finansal konularda oldukça cesaretli olabilir ve başlatıcı enerjileri aktifleştirmekten çekinmeyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |