10 Eylül Hangi Burç

Rutinden hoşlanmazsın. Orijinal ve çekicisin. Arkadaş çevren geniştir. Seçicisin ve her giydiğini kendine yakıştırmasını bilirsin. Yaratıcı kabiliyetlerin vardır ve negatif insanlardan uzak durursun.

10.09.2021
409
10 Eylül Hangi Burç

10 Eylül Hangi Burç ? 10 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 10 Eylülde doğan başak insanı her gün aynı şeyleri yaşamaya yaşamak diyemeyen biridir. Spontane seyahatler, tanımadığı insanların arasına dalıp yeni arkadaşlar edinmek ve hayattan zevk almak onun hayatının sadece küçük bir parçasıdır. Bu nedenle her gün gidip saatlerce çalışması, giyim kuşam kurallarına göre giyinmesi ve senelik izninin gelmesini beklemesi gereken işlerde çalışmak ona işkencedir. Evinde ya da seyahatleri sırasında yapabileceği daha rahat işlere yönelir. İnsanlar onun yanındayken eğlendiklerini bilirler, yokluğu ciddi anlamda hissedilir. Yalnız kalma korkusu onda hiçbir zaman olmaz çünkü ondaki enerji çekici bir parfüm gibidir, kokusunu alanlar etrafına toplanırlar. İnsanlarla iletişim kurarken de onların yaydığı enerjiye bakar önce, olumsuz insanlardan hoşlanmaz ve onlarla mümkün olduğunca az bir araya gelmeye çalışır. Yaratıcılığı görünümüne de yansır; en alakasız desen ve renkler bile onun üzerinde yeni bir moda akımı yaratmaya adaydır.

10 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

10 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 10 Eylülde doğan başak kadınının bu kadar iştahlı olup da hala nasıl bu kadar zayıf olduğu arkadaşları arasında bir merak konusudur. Yaşadığı şehirdeki tüm iyi restoranları ve kafeleri adı gibi bilir ve damak tadı konusunda da epey seçicidir. Karnı doysun diye yemek yemez, beğenmediği bir yemeği de sırf kibarlık olsun diye yemek hoşuna gitmez.

10 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

10 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 10 Eylülde doğan başak erkeği Ferhat gibi kazma kürekle değil de sabrıyla dağları delebilir. Sorunlara bulduğu çözümler onun incelikli, sabırlı ve tutarlı karakterinin tatlı bir yansıması gibidir. Çevresindekilere kırıcı yaklaşımlarda bulunmaktan özellikle kaçınır. Hoşlanmadığı biri yanına ya da arkadaşlarıyla oturduğu ortama geldiğinde muhatap olmamaya çalışır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.