10 Ekim 2018 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Kendinizi geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün yaşadığınız olaylarda bütünü görmeniz daha kolay olabilir. Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni açılımlar yapma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, 10 Ekim saat:03:40-31 Ekim saat:07:38 tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Öncelikle çalıştığımız yerle ilgili meselelerin ve durumumuzun gözden geçirilmesinde yarar var. Eğitim ve uzmanlık, ticaret, maddi ve manevi değerlerimiz ve inancımız gayet önemli. Bunlara özel bir şekilde odaklanacağız. Kendimizi, ailemizi, ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Bunca sene elde ettiğimiz tecrübeleri, öğrenmemiz ve geliştirmemiz gerekenleri tespit edeceğiz. Biz kimiz, kimlerle bağımız var, ailemizle aramızdaki sorunlar, ilişki ve iş ortaklıklarında özlediğimiz nedir bütün bunlar üzerinde düşüneceğiz. Karşılaştığımız kişilerin bizden farklı olan yönlerine odaklanacağız.
Bu insanlarla nasıl bir iletişimde bulunmak gerekiyor, bunları çözmeye çalışacağız. Eğitimden geçebiliriz, biz eğitim verebiliriz. Bize danışılabilir, biz başkasına danışabiliriz. Merkür 1-7 Aralık 2018 tarihleri arasında kısa süreli Akrep burcunda gerileyecek. Yorumunuzda dikkat edilecek hususlar o tarihlerde tekrar üzerinde duracağımız noktalar olacak. Onun için lütfen bir daha gözden geçiriniz.
Birbirimize karşı anlayışlı, sevgi dolu yaklaşmamız dileğimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Sürpriz yeteneklerinizi keşfedeceğiniz bir gün sizi bekler. Yeni insanlarla tanışıp daha önce denemediğiniz bir hobiye adım atarsınız. Canlı, dinamik, neşeli insanların enerjisi size iyi gelecektir. Aniden aşırı para harcamamaya dikkat edin. Sonradan kredi kartınızı ödemekte zorlanırsınız. Hayatınızın akışında bugünden itibaren hızlanma meydana gelir. Daima merkezdeki enerjiyi güçlendirmeyi sakın unutmayın.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Şevkatli ve uyumlu Balıklar, gün boyu doğru ve yanlış davranış karmaşası yaşayıp yorulabilirsiniz. Kendi doğrularınız genele uymayabilir. Sezgilerinize güvenip yolunuza devam etmeniz önemli.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bir yerden alman gereken para varsa, bugün alabilirsin. Yazışmaların hızlanırken, telefonun susmayabilir.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

BALIK


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |