10 Ekim 2018 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Kişisel konulara duyarlısınız. Ailenizle ilgili konuşmalarda geçmişle ilgili konularda fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Güvende olduğunuzu hissettiğiniz yerlerde olmak isteyebilirsiniz. Gün ortasında kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Eve ait konular gündeme gelebilir. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Sorumluluklarınızın altından kalkmak için plan yapmalısınız.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, aile içindeki bir takım meseleler ve partnerimizle alakalı konular bizi kıskaç altına almaktadır. Ancak kaçışımız yoktur. Bu durum bizde stres yaratabilir.
Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, iç dünyanızda tutkularınız öylesine yoğun ki, sahip çıktığınız hiçbir şeyi bölüşmeye razı değilsiniz. Hatta elinizden gelse, tüm dünyayı karşınıza alabilirsiniz. O derece arzulu ve bir kadar baskın bir şekilde isteklerinizi kabul ettirmekten yanasınız.
Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, aile yaşamı ve ilişkilerinin önemini vurguluyor. Onlardan uzakta veya sorunlu isek canımız sıkkın olur. Dayanışmaya, ortaklaşa hareket etmeye ihtiyacımız olduğu gündeyiz. Venüs gerilediği için, her şeyi derinlikli düşünürüz. Huzur ararız, ilgi görmek isteriz. Evimizle ilgili problemler varsa, bunları çözüme kavuşturmak isteriz. Taşınmak, ev satın almak, kiralamak gibi konularda çok iyi plan yapmak gerekir. Hatta biraz beklememiz, alternatifleri araştırmamız yararlı olur. ilişkimizde yanlış anlaşılmalar, maddi-manevi anlamda beklentiler öne çıkar. Bunları ılımlı ve ortaklaşa çözmekte yarar var. Geçmişe ait sorunların probleme yol açmaması için bu gereklidir.
Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, girişim, meslek hayatınız, ailevi konular, sorumluluklarınız, miras, hisseli para, cinsel yaşamınız, paylaşımlarınız yönünde yaşanan gerilimi biraz olsun hafifleticidir.
Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sizin arzu ettiğiniz şartlarda gerçekleşmeyen bir mesele canınızı sıkabilir. Aileniz, eviniz veya özel bir konuda, başkaları kendi çıkarlarını öne alabilir. Sizi anlamamakta ısrar edebilirler. Sunulan teklif veya önerilen yol ve yöntem uygun değildir.
Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, baskıya, denetlenmeye gelemeyiz. İyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyiz. İş-aile ve girişim konularında gücünüzü kanıtlamaktan yanasınız.
Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ev içindeki ilişkiler bıçak sırtında ilerler. Aniden ilişki kopmaları yaşayabilirsiniz. Bekarlar sevgilileriyle gittiği bir seyahatten ayrılık kararıyla dönebilir.Acele işe şeytan karışır. Konuları derin zihin süzgecinizden geçirmelisiniz. Son kararı daha sonra vermek en doğrusu olacaktır. Sınırları aşmak, özgürlük elde etmek, uzaklara gitmek isteği bugün benliğinizi sarabilir.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Yaratıcılığını ve liderliğini sergilemek isteyen Aslanlar, yaşama değer katmak, engelleri ortadan kaldırmak için bugün imkanlarınız var. Hedeflerinizin uygulanabilir olması, arzuların gerçekleşmesini sağlar.

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Eğer doğru kelimeleri bulabilirsen kendini çok daha rahat ifade edebilirsin, Bugün stresle başa çıkacaksın.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 ASLAN


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |