10 Ekim 2018 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Ay burcunuzda iken daha çok dikkat çekebilirsiniz. Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konulara yönelebilirsiniz. İlişkilerinizdeki olayları algılamakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki işlerin içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Bazı konularda bitişler yaşanabilir. Sabırlı olmanızda fayda var. Duygularınıza çok yoğunlaşmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler Saat 01:02 Ay-Mars görünümü, ailevi konuların, mecburiyetlerin bizi sıkıştırması anlamına geliyor. Biz özgür olmak istiyoruz ve maddi-manevi anlamda kuvvetlenmek. Bizi kimsenin yönetmesine izin vermeyeceğiz. Bunun için gerekirse tepki gösterebiliriz.
Saat 01:15 Ay-Venüs kavuşumu, ilişkilerde güçlü taraf olmayı istediğinizi hem tutkulu ve baskın kişi olmaya çalışacağınızı gösteriyor. Size oldukça çekicilik katıyor. Karşı cins üzerinde etkiniz bir hayli yükseliyor.
Saat 05:29 Venüs-Mars görünümü, fiziksel anlamda yapılacak değişimlerin (saç şekli, rengi v.b) dikkatli şekilde gözden geçirilmesinde yarar var. Ani kararlar vermeyiniz. İlişkinizde sorunlar varsa bunları ortaklaşa çözmeye çalışınız. Girişimde bulunulacaksa, her yönüyle ele alınması gereken günlerden geçiyoruz. Venüs burcunuzda geriliyor. Bu nedenle öyle her aklımıza eseni yapamayız. Çünkü daha sonrasında pişman olabiliriz. Daha önceden düşünülmüş işler şimdi tekrar gündeme gelir. Bir başka yere taşınmak, yatırımda bulunmak gibi. Bunları gözden geçirelim. Uygun olup olmayacağına bakalım.
Saat 08:12 Ay-Neptün görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir.
Saat 09:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, size uymayan şartlara karşı mücadelenizin, ikna çabanızın işaretçisidir. Aynı şekilde başkaları da sizi kendileri gibi düşünmeye zorlayabilir. Dikkate alınması gereken noktaların bu saatte doğru ve sağlıklı biçimde ele alınması zor olur. Biraz beklemeniz yararlıdır. Ne zor durumda kalın ne de başkalarına eğilin. Sadece yeni bir formül bulmak için düşünün.
Saat 16:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde dışa karşı güçlü görünmek isteriz. Çekiciliğiniz size apayrı bir hava katabilir. Eğer ilişkinizde dengeler sarsılmışsa ve buna sebep karşı taraf ise, kıskançlık ve ele geçirme arzunuz daha da yoğunlaşır.
Gün güzelliğiyle bizleri ışıklandırsın. Gün güzelliğiyle bizleri mutlu kılsın. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bugün gizli kapaklı yürüttüğünüz bir ilişki su yüzüne çıkabilir. Dikkatli olun. Telefonunuzdaki bir mesajı herkes okuyabilir. Ya da yanlış kişiye mesaj atarsınız. Partnerinizin yürüttüğü gizli bir ilişkiyi öğrenmeniz de mümkün. Ne de olsa hiç kimse sizden daha iyi dedektif olamaz. Kontrol edebileceğinizden çok daha fazla enerjiye sahipsiniz. Spor sakatlanmalarına dikkat edin.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Sezgileriyle yaşayan Akrepler, bugün arzularınızı gerçekleştirirken engellenebilirsiniz. Şüpheci ve kırıcı yaklaşımlardan uzak durup, sezgilerinize güvenmeniz önemli. Günün ikinci yarısında koşullar yüksek tatmin sağlayacaktır.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Kişisel açıdan önemli konular bugün gündemini meşgul ederken bir arkadaşının yardımına koşabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

AKREP


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |