10 Ağustos Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


10 Ağustos Hangi Burç ? 10 Ağustosta doğanlar aslan burcudur. Aslan Burcu 23 Temmuz ve 22 Ağustos arası doğan herkesi kapsar. 10 Ağustosta doğan aslan insanını suya bakan bir ormanlık araziye götürün ve orada bırakın, zira öyle bir şey olduğunda zaten kendisi bir daha geriye dönüp bakmayacaktır bile! İnsanların kendilerini betonarmeler içerisine hapsettikleri ve özlerinden iyice uzaklaştıkları şu zamanda o, özünün doğanın bir parçası olduğunun farkındadır ve bu farkındalık onu yine özüne dönmeye iter. Hayat koşulları bu konuda ondan yana olmadığında içinde derin bir bunalım oluşur ve bu negatif ruh halinden kurtulmasının tek yolu doğaya karışmasıdır. Şehir hayatında aslında pek çok insanın yaşadığını hissedemediğini, sadece yaşadığını kendi deneyiminden de görmüştür ve herkesin birbirinin etinden parçalar koparmak için pusuda beklediği bu şehir hayatını reddetmenin en azından kendisi için en doğru karar olduğunu düşünür. Kendini kırsala atabildiğinde kafasında dönen hayatla ilgili sorgular da sona erecek, huzura kavuşacaktır.

10 Ağustosta Doğan Kadınlar Hangi Burç

10 Ağustosta doğan kadınlar aslan burcudur. 10 Ağustosta doğan aslan kadını aşkını, sevgisini tek bir kişiyle sınırlandırmaz, hatta bu duyguların sadece insanlarla yaşanacak şeyler olmadığını bile düşünür. Çünkü dünyada onun sevgisini paylaşacağı milyarlarca canlı, gökyüzünde yıldızlar ve hayalleri vardır. Yaşamının sadece kendisine ait olmadığını, dünyadaki pek çok canlıyla bağlantılı ve ilişkili olduğunu hisseder.

10 Ağustosta Doğan Erkekler Hangi Burç

10 Ağustosta doğan erkekler aslan burcudur. 10 Ağustosta doğan aslan erkeği hiperaktif bir yapıya sahip değildir; aksine hareketin bollaştığı yerden kaçmaya bile üşenip, kendini olduğu yere sabitleyebilir. Aslında onun bu hali tam anlamıyla üşengeçlik de değildir, bir şeyler yapması gerektiği an erinmeden elinden geleni yapar, lakin gerek olmadığında da kendini yormak ona saçma gelir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |